Дерев'яна дошка композитна В останні кілька років на ринку будівельних матеріалів з'явилася новинка – дерев'яна композитна дошка або рідке дерево. Але цей матеріал залишається малозатребуваним, а все тому, що багато хто не знають про його властивості та якості.

В будівництві www.svmspb.ru знаходить велике застосування, так як в кріпильних роботах він проявив себе з хорошого боку. Композитна дерев'яна дошка складається з деревної муки і пластику.

Частка подрібненої деревини при цьому становить в ній не більше 80%, решта – це замінники дерева. Така технологія надає будівельним пиломатеріалу нові властивості, не притаманні деревній.

Дерев'яна дошка композитна
Композитні дошки успішно можна застосовувати в будівництві терас, альтанок, сходів, дитячих майданчиків та доріжок в саду. Композитна дошка – це матеріал стійкий до дії вологи, води і ультрафіолетових променів. Дошки з рідкого дерева не привабливі для гризунів, на них не утворюється цвіль і не росте мох.

На відміну від дерев'яних аналогів, такі дошки важко пошкодити механічним способом. Композит легко мити з водою і лужними миючими засобами. Він не деформується і не прогинається від великої ваги. Температурний діапазон використання знаходиться в межах від -60 до +80 градусів Цельсія. Композитну дошку не потрібно фарбувати, свій первозданний вигляд вона з легкістю збереже протягом 50 років.

Потрібно відзначити одну особливість композитної дошки – цей матеріал порожнистий усередині. Тому, під час монтажних робіт з цим матеріалом слід дотримуватися спеціальні правила укладання дощок на балки. Першу дошку кріплять до основи по зовнішньому краю за допомогою саморізів, угвинчуючи їх під кутом в 45 градусів. Інші дошки стикуються між собою і закріплюють затискачами, які входять в комплект. Останню дошку кріплять, як і першу.