Найбільш поширені будівельні матеріали для спорудження стін Найбільш значущим періодом споруди всякого житла вважається будівництво стін. Наявна рівна зв'язаність між стінами та фундаментом, плюс до цього, як і між стінами і покрівлею.

Власне від властивості спорудою стін буде основним чином залежати характеристики майбутніх періодів будівельних робіт. А якість, спочатку, залежить від застосовуваного матеріалу.

Під час спорудження жител, для стін застосовують будівельні матеріали такі як:
• Цегла.
• Газобетонні блоки.
• Піноблоки.
• Деревину з утеплювачем.

Найбільш поширені будівельні матеріали для спорудження стін
Як водиться, воліють подібні матеріали, які перевірені часом і якості яких добре відомі. У зв'язку з божевільним становленням цивілізації виникло безліч «нової» будівельної продукції, за характеристиками зовсім не поступаються «старим». Як водиться, це матеріали не природного походження.

Будь-який з матеріалів має свої «переваги» і «недоліками», тим не менш, все-таки потрібно розглядати загальні правила під час вибору матеріалів для спорудження стін: слідувати правило однорідності, тобто всі стіни, на які опирається перекриття, повинні бути споруджені з певного матеріалу і всі стіни зобов'язані спиратися на однорідну основу. І до речі можливо злягання будівельної цегли і бетону.

Найбільш поширені будівельні матеріали для спорудження стін
Коротко роздивимося специфіку використання у спорудженні стін з наданого будівельного матеріалу. Пінобетон піноблоки роблять під час наявності маленького апарату із застосуванням власної будівельної продукції. Пінобетон виробляють різної щільності з допомогою метаморфози обсягу всякого інгредієнта. Даний матеріал вирізняється для спорудження несучих стін, і плюс до цього для утеплення будівель. Пінобетон володіє чималими теплозахисними якостями внаслідок власної пористої структури. Він надзвичайно легкий і міцний, що дозволяє значно зменшити витрати з його транспортування. Зовсім годиться для спорудження невисоких будівель, тим не менш, під час застосування особливих пристроїв, плюс до цього використовується в багатоповерховому будівництві.

Внаслідок власної дрібнопористою структурою, піноблок володіє резервним об'ємом для переливання рідини під час її замерзання, що надає відмінну морозостійкість наданого матеріалу. Плюс до цього пінобетон і володіють підвищеною вогнестійкістю і витримують вплив вогню на протязі 6-8 годин.