Ніж косити траву на ділянці Закордонне слово «тример» перекладається на російську мову як «ручна газонокосарка». На відміну від чотириколісного www.postroil.com, тример не вибагливий до нерівностей поверхні і дуже маневрений, тому може різати траву там, де колісна виявляється безсилою.

Яка стрижка до лиця галявині? Це саме те, про що повинен запитати себе садівник перш ніж зважитися на покупку косарки. Дуже грубо газони можна підрозділити на два види: з короткою травою (приклад - англійський газон) і з високим. Подобається перший варіант - значить обов'язково потрібна колісна газонокосарка, якій доведеться працювати регулярно (як правило, два рази в тиждень).

Тример використовується в цьому випадку лише як підсобний інструмент для обробки трави біля клумб, дерев, бордюрів і т. д. Такі операції не вимагають великих зусиль, так що тут буде цілком досить недорогого тримера потужністю 250-500 Вт. Такі випускаються в основному електричному варіанті і відносяться до класу побутових інструментів. Працювати ними по кілька годин до ряду не рекомендується, відповідно, і купувати для догляду за футбольним полем» не має сенс.

Високий газон хоча і не забирає стільки сил і часу, але для відновлення трав'яного покриву його все одно доведеться підстригати не рідше одного разу на місяць. Газонокосарка тут не помічник: вона не може «стрич» траву вище восьми сантиметрів. У цьому випадку «сінокіс» повністю лягає на www.postroil.com і тут вже чим він потужніший, тим легше і швидше піде робота. Іншими словами, любитель довго-трав'яних галявин повинен звернути увагу на тримери потужністю не нижче 500 Вт.

Ніж косити траву на ділянці
Як правило, «сильні» агрегати є професійним обладнанням (роблять їх з розрахунком на багатогодинний робочий день), але це не означає, що «ювелірна» робота їм не по плечу. «Професіонали» чудово справляються і з клумбочками, і з кусточками, що робить їх бажаними для великих www.postroil.com.

Потужні тримери випускаються як з електричним, так і з бензиновим приводом. З бензиновим -менш зручні (важкі, до них потрібно готувати горючу суміш), зате не залежать від електромережі, їх можна використовувати де завгодно, хоч в лісопарку, хоч на совхозном лузі. До речі, і в містах, багато комунальні служби віддають перевагу саме бензинові тримери.

Наскільки товсті стебла може косити тример, визначається його ріжучої системою. В електричних моделях зазвичай застосовується нейлонова волосінь, вона намотана на котушку і закріплена на трим-мірної голівці (тому подібні інструменти іноді називають «кордовими газонокосарки»). Чим більше діаметр волосіні і чим швидше вона крутиться, тим эффективне працю косаря.

У бензинових машинах в якості ріжучої системи, крім ліски, можуть бути сталеві та пластикові ножі, а також пильні диски (тут все залежить від несучої конструкції штанги: якщо штанга вигнута, то використовується тільки кордова ріжуча система, а застосування прямого валу набагато розширює набір ріжучих систем).

Ніж косити траву на ділянці
Пластикові ножі використовуються при скошуванні густий і сухої трави, очерету та кропиви. Причому від конструкції ножа залежить «манера» косовиці. Одні з них розкидають траву в сторони, інші - укладають її на рівні валки.

З дрібним чагарником «розправляються» сталеві ножі, потужних (понад 1400 Вт) тримерів-кущорізів. А «машини», забезпечені дисковими пилами, валять навіть дерева діаметром до двадцяти сантиметрів. Така серйозна техніка застосовується для розчищення ліній електропередач і просік.

Ще одна відмінність потужних www.postroil.com - наявність дворучної рукоятки. Цього вимагає техніка безпеки. Пояснення просте: випадковий порив вітру або перекіс тримера можуть викликати заклинювання пильного диска, що призведе до перерозподілу потужності (уся потужність двигуна піде не на перепиливание, а на виривання диска), а дістанеться при цьому - косареві. Дворучна ж рукоятка дозволяє утримати інструмент при подібному ривку.

Увага! Бензотріммери зі сталевими ножами повинні використовуватися тільки професіоналами та з обов'язковим застосуванням захисних окулярів (або масок). Причина - підвищена небезпека отримання травми, якщо, наприклад, ніж вдариться об камінь або про іншу тверду перешкоду.

Якщо вам потрібен недорогий, але якісний ламінат Alloc купити його можна тут www.parket-peterburg.ru