Шліфувальні чашки Hilti Ця компанія - один із визнаних світових лідерів ринку алмазного будівельного www.postroil.com і обладнання. У Росії Hilti - давній партнер багатьох будівельних організацій; 28 торгово-технічних центрів по всій країні забезпечують оперативне та якісне обслуговування клієнтів.

В алмазну програму Hilti входить оснастка для самого різного www.postroil.com починаючи УШМ і штроборезами і закінчуючи досить специфічними пристроями - системами канатного ре-за, стінорізними машинами і т. д.

Можливості та характеристики у них значно вища, ніж у більш поширених перфораторів і дрилів для алмазного свердління. Наприклад, компактні, легкі і зручні в експлуатації установки алмазного буріння Hilti характеризуються максимальною продуктивністю, так що при значних обсягах робіт інвестиції в техніку та витратні матеріали повністю виправдовують себе.

Перелік алмазної оснащення Hilti включає всі поширені типи обладнання. Тут і всілякі відрізні диски для стінорізальних машин, пив швонарізчиків, і коронки (в термінології виробника - колонкові бури), і чашки (шліфувальні та полірувальні). Програму дисків можна умовно розділити на кілька напрямів - в залежності від типу «сумісного» обладнання. Для стінорізальних установок Hilti пропонує оригінальні круги типу «сендвіч», з особливою формою сегментів, що забезпечує високу продуктивність і довговічність.

Для ручних бензорізів розроблена лінійка дисків DS-BH діаметром від 300 до 400 мм В залежності від форми різальної кромки ними ріжуть залізобетон, в тому числі густоармированный, черепицю і кераміку, асфальт, вапняк, камінь, а також сталевий профіль. Окремі лінійки є для відрізних верстатів і для швонарізчиків. Найбільшим різноманіттям може похвалитися сімейство «сухих» кіл DC-D, які підходять для будь-яких www.postroil.com (в ролі яких зазвичай використовують УШМ). Серія налічує 6 різних модифікацій, що відрізняються зовнішнім виглядом, характеристиками, а отже, і областю застосування.

Шліфувальні чашки Hilti
Програма коронок (колонкових бурів) не менш різноманітна. Багато з них сумісні з обладнанням інших фірм, що відображається в індексах. Наприклад, 1,ии L позначають можливість установки без використання додаткового інструменту; S і R - універсальні стандарти (під ключ розміром 41 і 22 відповідно). У сервісних центрах зношену оснастку можуть відновити, напаивая нові ріжучі модулі. Це економить кошти і збільшує ресурс коронок. Алмазні сегменти Hilti з'єднують з «тілом» коронок з допомогою лазерного зварювання, що забезпечує надійність і здатність витримувати високі навантаження.

Закриває огляд алмазного устаткування Hilti шліфувальна оснащення. Всі чашки призначені для установки на шліфмашину DG-150. За заявою російського представництва Hilti, продуктивність і ресурс системи DG-150 більш ніж удвічі перевищують такі у «стандартних» аналогів. Одна з основних особливостей - розташування сегментів; Hilti пропонує два варіанти. У першому випадку сегменти за формою нагадують бумеранг, що забезпечує підвищену швидкість видалення матеріалу, особливо при обробці бетону.

У чашок другого типу, призначених для зняття фарб і лаків з мінеральних поверхонь, сегменти квадратні і розгорнуті в різні боки. Така конструкція підвищує рівномірність «знімання» www.postroil.com з поверхні. Крім того, цей тип чашок володіє здатністю до самозатачиванию.

professionali.ru 24 березня, 17:00 запрошує всіх на вечір пам'яті Іллі Олеговича Фонякова. Всім кому дорога пам'ять про цю людину, приходьте.