Особливості електричних котлів опалення Електрокотел є непоганою альтернативою, яка дозволяє організувати опалювальну систему в тих будинках, які розташовані далеко від централізованих комунікаційних систем.

Детальніше: Особливості електричних котлів опалення

Плюси і мінуси натяжних стель в квартирі і приватному будинку Багато жителів при проведенні ремонтних робіт в квартирі або заміському будинку, прагнуть зробити житло не просто зовні привабливим, але і комфортним, затишним і довговічним.

Детальніше: Плюси і мінуси натяжних стель в квартирі і приватному будинку

Як вибрати плінтуса Коли мова заходить про ремонт підлоги та подальшого укладання підлогового покриття, виникає потреба в плінтусі. Плінтус – це необхідна деталь підлогового покриття, яка приховує багато недоліки (щілини, нерівності).

Детальніше: Як вибрати плінтуса

Сайдинг для фасаду заміського будинку Дуже популярним облицювальним матеріалом останнім часом став сайдинг. І перш ніж вибирати цей матеріал, варто подумати про всі недоліки і позитивні сторони.

Детальніше: Сайдинг для фасаду заміського будинку

Будинок фірми Honka Blockhaus Саме це явище природи згадується при погляді на дерев'яний будинок фірми Honka Blockhaus

Багатьох приваблює житло з колод стінами, які гарантовано забезпечують комфортні умови проживання, затишну атмосферу всередині приміщень, екологічну безпеку.

Детальніше: Будинок фірми Honka Blockhaus

Підлоги наливні 3D Останнім часом 3D підлоги серед великої кількості дизайнерських рішень займають особливе місце. За допомогою таких підлог можна інтер'єр приміщення можна зробити вишуканим і чарівним.

Детальніше: Підлоги наливні 3D

Який краще камін газовий або дров'яної Вибираючи для себе тип каміна, кожна людина стоїть перед нелегким вибором. Адже для цього необхідно оцінити всі переваги і недоліки кожного з видів. А їх на сьогоднішній день більш ніж достатньо.

Детальніше: Який краще камін газовий або дров'яної

Переваги обшивки балкона сайдингом Сучасний будівельний ринок може запропонувати самі різноманітні оздоблювальні матеріали, використовувані для того, щоб обшити балкон або лоджію. В наш час великим попитом користується сайдинг.

Детальніше: Переваги обшивки балкона сайдингом

Мансардний поверх переваги і недоліки Якщо забудовник виконує зведення багатоповерхового будинку, то перед ним постає питання: «яким повинен бути верхній поверх?». Він може бути класичним або мансардним і кожен варіант володіє характерними особливостями і перевагами.

Детальніше: Мансардний поверх переваги і недоліки

Як утеплити горище в приватному будинку Якщо Вам здається, що в будиночку холодно, не засмучуйтесь, адже можна утеплити приміщення.

Але що робити, якщо немає грошей на замовлення послуг по теплоізоляції.

Детальніше: Як утеплити горище в приватному будинку