Різновиди черепиці для покриття даху На будівельному ринку можна знайти велику різноманітність черепиці і у кожного типу є свої переваги і недоліки. Дуже часто великий обсяг інформації ставить нас у глухий кут, і ми не знаємо, що ж вибрати для нашого будинку.

Крім цього, під час будівництва будинку та оформлення його інтер'єру може знадобитися www.tot-kom.ru використовується при окантовці дерев'яних готових виробів. Але, вибудовуючи дах будинку, зараз все більше зростає потреба в металочерепиці, асортимент якої збільшується з кожним роком.

Славиться вона своєю легкістю — на чотири — п'ять кілограмів легше, ніж будь-яка керамічна черепиця. Це дозволяється разом з металочерепицею використовувати більш прості матеріали для стін і крокв, що помітно робить дешевше будівництво будинку. Металочерепиця має кілька десятків відтінків, що дозволяє навіть самим вимогливим покупцям підібрати потрібний колір для свого будинку.

Різновиди черепиці для покриття даху
При монтажі вона без проблем розрізається на більш дрібні деталі. Це властивість допомагає при покритті нестандартних поверхонь. Різновид металочерепиці є композитна черепиця, яка покривається алюмоцинковим покриттям. Це покриття містить 1,5 % кремнію, 43,5% цинку і 55% алюмінію. Така суміш різних металів створює новий рівень міцність і за якістю не поступається іншій черепиці.

Також слід зазначити керамічну черепицю, яка відома тим, що є натуральним матеріалом. При цьому вона може перенести сто двадцять — сто п'ятдесят заморозок і стільки ж відтавань. Досить стійка до сонячного світла, з часом не втрачає своїх властивостей, має здатність тепло-звукоізоляції.

Цементно-піщана черепиця має деякі схожі властивості, що і у керамічної, однак має на порядок більше форм і відтінків. В неї додають різноманітні барвники, які є стійкими до сонячної радіації.