Підлоги наливні 3D Останнім часом 3D підлоги серед великої кількості дизайнерських рішень займають особливе місце. За допомогою таких підлог можна інтер'єр приміщення можна зробити вишуканим і чарівним.

Такі підлоги не залишать байдужим навіть самого стягнутого гостя вашого житла.

Що з себе представляє 3D підлога?

На заздалегідь підготовлену бетонну поверхню приклеюють або друковану картину або підходить до дизайну приміщення предмет декору і заливають все полімерними матеріалами. Цю технологію застосовують в офісах, квартирах, ресторанах і т. д.

Кілька різних варіантів заливки підлоги з 3D ефектом

Більш чітко створює 3D ефект тривимірна картинка. Такий метод в основному використовують у великих торгових центрах для рекламних ходів. Реакція народу на такий підлога буває від захвату до переляку. У житлових приміщеннях об'ємні ефекти застосовуються в повній відповідності з інтер'єром.

Підлоги наливні 3D
Підлоги наливні 3D

Завдяки наступним способом можна відтворити ідеальну ілюзію каменю

Для тих, хто віддає перевагу паркетній покриттю, але, не маючи можливості використовувати його з – за жорстких умов даного приміщення, можуть вдатися до допомоги такого покриття та зробити пол, який повністю зімітує вид паркету.

Перед створенням такого підлогового покриття необхідно ретельно очистити поверхню, на яку буде заливатися полімерне покриття. На поверхні не повинно бути, не якогось сміття, жирних плям і т. д. Вологість цієї поверхні не повинна перевищувати чотирьох відсотків. Якщо на поверхні присутні, які або тріщини або пошкодження їх зазвичай усувають за допомогою герметика.

Підлоги наливні 3D
Вирівнювання підлоги можна проводити не менше ніж за місяць до остаточної заливки. На всіх етапах виготовлення такі підлоги вимагають знеболення за допомогою будівельного пилососа.

Полімерне покриття зазвичай наносять шаром товщиною в два – чотири міліметри. Сушіння відбувається приблизно тиждень.

Переваги такої підлоги, це хороша гідроізоляція, довговічність і міцність(падіння важких предметів і перестановка меблів жодних пошкоджень не наносять),при виготовленні покриття не застосовують жодних хімікатів, завдяки цьому підлоги безпечні для здоров'я, Можливість застосовувати його в будь-яких приміщеннях і підбір під різний інтер'єр.

Недоліки наливних підлог 3D є висока вартість, дорогий догляд і тривалий процес виготовлення.