Вибір гаражних воріт Гараж необхідний для кожного власника автомобіля. Він захищає машину від всіляких погодних явищ, таких як дощ, град або сніг. Також в такому приміщенні можна проводити дрібний ремонт, наприклад, замінити гуму.

І найголовніше, що до автомобіля не зможуть пробратися сторонні люди.

Найчастіше такі споруди зводять з цегли, шлакоблоку або металоконструкцій. І самим уразливим місцем в ньому є ворота. Тому варто підібрати міцний продукт, щоб повністю убезпечити свою власність від непрошених гостей, а також забезпечити відмінний під'їзд.

Існує кілька різновидів воріт.

1. Розпашні — найбільш популярний вид. Це металева модель з двома стулками, распахивающимися назовні.

Такі www.alutech-odessa.com.ua відкриваються вручну і автоматично. Перший тип, недорогий. Але другий, більш зручний, так як водієві не потрібно виходити з автомобіля, щоб відкрити замок. А це економить час і створює комфортні умови при в'їзді і виїзді, особливо в несприятливу погоду. Крім цього, електропривод підвищує безпеку воріт.

Цей прекрасний варіант для тих, хто в літній час року подорожує і бере з собою велосипед або інші великі предмети, які кріпляться до багажника. А все тому, що у такого типу воріт немає обмеження по висоті стулок.

Мінуси у таких воріт також є. Перед гаражем завжди повинен бути вільний ділянку землі, а інакше стулки просто повністю не відкриються. Якщо випав сильний сніг, його треба почистити, перш ніж виїжджати з гаража. Утеплити такі ворота практично нереально. Хоча перебувати в приміщення деякий час, в холодну погоду можна. Необхідно просто включити обігрівач. Це несуттєві недоліки, якщо врахувати всі переваги.

2. Секційні. Цей варіант прекрасно підійде для гаражів, навколо яких мало місця. Вони компактні і безшумно піднімаються вгору. Така модель займає мало місця в приміщенні, так як розташовується під стелею.

Дані ворота складаються з сендвіч-панелей, з'єднаних за допомогою петель. Це дуже міцний продукт, так як в закритому стані ворота міцно фіксуються. А це допомагає запобігти злом.

З переваг можна виділити те, що вони відмінно економлять місце. Можуть встановлюватися в будь-якому отворі. Також у них чудова теплоізоляція та відкрити секційні ворота без труднощів можна в будь-яку погоду.

В основному такі ворота мають ручний замок. Однак в останні роки деякі моделі забезпечили автоматикою. Це зробило їх ще зручніше. Виїзд з них спрощено, а вмонтований фотоелемент дозволяє зупинити процес закривання, якщо під ними виявиться який-небудь предмет.

Єдиний недолік такої конструкції — це досить висока ціна.

3. Відкатні. Вони не займають багато місця. Складаються з металевої конструкції, несучої балки і стулки, яка обладнана роликами. Саме полотно висувається з рами і сендвіч-панелей.

В основному вони оснащені автоматикою, що робить їх зручним варіантом для гаража. Також такі ворота міцні і надійні, тому злом провести неможливо. А для комфортного входу в приміщення служить орні двері.

Але є один невеликий нюанс. Довжина стіни гаража повинна бути не менше 1,5 метра, так як відкатної стулці потрібен простір.

Щоб вибрати відповідні ворота, необхідно прорахувати все до дрібниць. А інакше можна отримати багато труднощів в експлуатації. Та й безпека понад усе. Тому не потрібно економити і купувати дешеві варіанти. Адже від цього залежить збереження автомобіля.