Піноблоки - це сучасний будівельний матеріал Кожна людина в своєму житті займався будівництвом будинку, дачі або інших об'єктів. Ось тоді він і починає замислюватися про те, який будівельний матеріал краще вибрати.

Кожен господар бажає, що б стіни будинку були не гарячими, міцними, а витрати на будівництво мінімальними. В даний час будівельний ринок багатий і різноманітний. Давайте детальніше розглянемо відомі будівельні матеріали для спорудження житла. Монолітний профилировочный брус, цегла, дерево та піноблоки. Який же вибір зробити?

Якщо ви хочете якісні і недорогі будматеріали для будівництва будівлі, тоді варто сконцентрувати свою увагу на пеноблоках. Їм притаманні такі якості як: мала вага і міцність. Матеріал непоганий не тільки для будівництва стін, але також підходить для внутрішніх перекриттів. Незважаючи ні на що, даний будівельний матеріал чудово тримає тепло. Пінобетонні блоки не вимагають додаткового утеплювача. За рахунок своїх якостей, піноблоки суттєво зменшують витрати в опалювальний сезон.

Переваги цього матеріалу, полягають ще і в тому, що для будівництва не знадобиться надто міцний фундамент. Ще до плюсів можна віднести: довговічність, привабливу вартість, стійкість до займання та високу теплоізоляцію. Економія обробки з цієї конструкції полягає в тому, що на останньому етапі будівництва штукатурити стіни не обов'язково. Якщо порівнювати з іншим будівельним матеріалом, наприклад, з цеглою, то піноблоки витрачаються менше в п'ять разів. Також у пінобетонних блоків є чудова звукоізоляція. Пінобетон порівняно новітній матеріал, який складається з розчину (цемент, вода, пісок), і також додається піноутворювач. Саме піноутворювач володіє, теплової та звукової ізоляції. Будівництво спрощується за рахунок того, що піноблоки легкі і не надають велике навантаження на фундамент. Однак, якщо порівнювати їх з деревом, вони більш м'які. Відмінність між ними полягає в тому, що вони не гниють і не іржавіють, як це відбувається з металом. Якщо основа буде вибрано неправильно, то земля може не винести і просту конструкцію.

Піноблоки - це сучасний будівельний матеріал
Піноблоки - це сучасний будівельний матеріал

Які ж недоліки у цього будівельного матеріалу? Деколи ми віддаємо вибір тим, які мають тільки достоїнства, проте і їм властиві такі недоліки. Вони також існують і у цього матеріалу. Наприклад, неміцність і тому доводиться армувати кілька рядів. Піноблоки також стрімко поглинають вологу, і тим самим трохи зменшують теплопровідність. Щоб уникнути вогкості, необхідно робити гідроізоляцію в проміжку між стінами та фундаментом.

У цього будівельного матеріалу малий коефіцієнт водопоглинання, але зате є хороша вогнестійкість.

Проекти будинків з піноблоку дуже відомі у наш час. У сімдесяті роки, його мало використовували, так як якість його бажало бути кращим. Вони не були такими міцними, тому їх мало застосовували. Згодом про цей матеріал трохи забули.

У дев'яності роки будівельники знову згадали про даний матеріал і ще раз удосконалили його технологію. При точному виборі матеріалу, і дотримуючись основних правил, будівництво з піноблоків стане відмінним рішенням для майбутніх власників. Робота з цим матеріалом значно зручніше, ніж з цеглою, крім цього, піноблоки дозволяють виконувати будь-які архітектурні обробки.