Зоряне небо у квартирі ефектна різновид натяжних стель Виявляється, зоряним небом можна милуватися не тільки на вулиці і з вікна квартир. Лежачи на ліжку і дивлячись в стелю, теж можна побачити чарівні мерехтіння.

Це можливо завдяки спеціальним натяжним стелям. Під час дня вони виглядають цілком звичайно, але під час ночі все перетворюється. Створюється таке відчуття, ніби потрапляєш у казку.

Сьогодні натяжні стелі Зоряне небо користуються високим попитом. Їх застосовують для обробки стельових поверхонь не тільки в квартирах і будинках, але і в кафе, барах, офісах. Вони привносять в інтер'єр нотки романтики. З моди «зіркові» стелі не вийдуть ніколи. Таємниче мерехтіння зірок завжди вабило, вабитиме людей і викликати у них інтерес.

Технології для створення «неба з зірками» на стельової поверхні

Для створення «зоряного неба» існує кілька різних технологій, серед яких кожна людина може вибрати для себе найбільш оптимальний варіант. Для того щоб отримати спецефект на стелі, набувають спеціальні світлогенератори, що перетворюють електричну енергію в світлову.

Генератор буває двох видів:

 • світлодіодний;

 • ламповий.
 • У кожного з них є свої переваги і недоліки.

  Переваги світлодіодного генератора:

 • не нагрівається;

 • споживає мало енергії;

 • безшумно працює;

 • має малі габарити;

 • недорого коштує.
 • У даного пристрою можна виділити тільки один істотний недолік – невисока потужність, а отже, неяскраве освітлення.

  Ламповий генератор підрозділяється на два виду: металлогалогеновый і галогеновий.

  Переваги даного пристрою полягають у високій потужності. Дуже часто ці генератори застосовують для створення зірок з використанням кристалів Swarovski.

  Недоліки лампового генератора: обмежений термін служби, сильне нагрівання, що вимагає охолодження.

  Для створення зірок також використовують світлодіодні нитки. Вони не проводять електрику, а дають лише світло. Нерідко можна зустріти «зоряне небо» отримане завдяки використанню спеціального розсіювача, що представляє собою конструкцію, що відбиває промені світла. Лідером серед розсіювачів є кришталь.

  Натяжні стелі у вигляді неба можна придбати у різноманітних магазинах. Виробники не обмежуються одним небом і зірками. Деякі компанії додають спеціальні спецефекти: місяць, північне сяйво, падаючі зірки, комети та ін.