Вічні візерунки (ковані огорожі) Ковані вироби від компанії uastal.com мабуть, ніколи не вийдуть з моди. Вони довговічні, красиві і практичні. Ажурні огорожі та решітки виглядають як справжні витвори мистецтва.

Вони служать для практичних цілей – паркан захищає від проникнення, перила сходів або балкона від падіння, камінна решітка оберігає від травм, мереживний козирок рятує від негоди. Чи існують якісь мінуси у кованих виробів, якщо ми вибираємо їх для експлуатації в своєму домі?

Для початку розглянемо переваги:

Варіативність

З допомогою кування можна втілити в життя будь-яке, навіть саме сміливе дизайнерське рішення. Майстри сьогоднішнього часу беруться за будь-які замовлення, незалежно від пропорцій і складності конструкції. При необхідності роблять декоративні елементи у вигляді куль, листя, вензелів і багато іншого, що потрібно замовнику. Ковані вироби чудово поєднуються з іншими декоративними елементами – каменем, деревом і склом.

Естетика

Балкони, сходи, каміни, оформлені мереживними кованими полотнами, доставляють воістину естетичну насолоду. Слід зауважити, що ковку як елемент декору вибирають люди з дійсно хорошим смаком і відчуттям стилю.

Довговічність

Установка кованого виробу на балконі або в каміні увазі, що воно буде піддаватися впливу температур. Перила на балконі і козирок стикаються до того ж з впливом вологи (дощ, туман, сніг). Однак при відповідній обробці й фарбуванні кований виріб може служити тривалий час, воно не псується і не іржавіє. А колір фарби можна вибрати будь-який, можна вибрати навіть штучне старіння.

Захист

Самим основним достоїнством кованого виробу є його встановлення в місцях, небезпечних для людини. Якщо сходи має вже більше 3-х ступенів, слід подумати про її перилах. Балкони, навіть французькі обов'язково повинні бути обгороджені. Козирок над ганком захистить від сонця, дощу або нагромадження снігу взимку.

Недоліки кованих виробів:

Висока вартість

Одним з найбільш істотних недоліків є висока вартість. Не кожному по кишені облагородити свій будинок індивідуальним витвором художньої ковки.

Тривалість у виготовленні

Деякі, особливо масивні, наповнені масою декоративних елементів або нестандартні замовлення доведеться чекати, так як на їх виробництво піде досить велику кількість часу

Немає конвеєра

Тим, хто хоче виділятися, маючи єдине у своєму роді, гарний кований виріб, може радіти, художня ковка досі не поставлена на конвеєр. Тому про масове виготовлення ідентичних виробів доведеться забути.