Грамотний підхід до будівництва дерев'яного будинку Побудовані з дерева вдома, без всяких сумнівів, абсолютно виправдано користуються досить широкою популярністю, адже деревина, як відомо, в порівнянні з іншими типами будматеріалів, не тільки набагато краще зберігає тепло, але і забезпечує якісну природну вентиляцію.

Завдяки такій особливості, в таких дерев'яних будинках практично постійно переважає свіже повітря і є досить комфортний рівень вологості.

У плані безпосереднього будівництва, дерев'яні будинки, як правило, не відрізняються особливою складністю, що, відповідно, вельми сприятливо позначається на швидкості і вартості будівельного процесу. Так, якщо грамотно підійти до вирішення даної задачі і навесні здійснити спорудження фундаменту, то вже навесні цілком можна стати щасливим власником нового дерев'яного будинку. Що ж стосується вибору безпосередньо самого виду деревного матеріалу, то тут все, як правило, зазвичай залежить виключно від можливостей самого господаря.

Клеєний брус

Подібна різновид деревного матеріалу, в процесі виробництва, як правило, зазвичай піддається максимально якісному просушуванню, що, відповідно, робить його досить дорогим. Однак, при цьому, у разі застосування такого бруса при спорудженні стін, можна повністю відмовлятися від додаткового використання особливих антисептичних складів, і тим самим, максимально зберігати у дерева всі його корисні натуральні якості.

Профільований брус

Грамотний підхід до будівництва дерев'яного будинку
Даний вид будматеріалу, як правило, найчастіше реалізуються у вигляді вже повністю готових комплектів, що включають в себе навіть всі необхідні кріпильні елементи. Сама процедура збирання таких будинків, як правило, досить проста і, при цьому, завдяки присутності у даного будматеріалу спеціальних азов і шипів, дозволяє забезпечити максимально щільне з'єднання матеріалу. Якщо ж говорити про недоліки у такого бруса, то тут окремо варто виділити лише таку деталь, що він на відміну від свого клеєного аналога, цілком може піддаватися значній усадці.

Оциліндрований брус

Такого роду деревний матеріал, на відміну від інших видів бруса, має особливу специфічну форму, завдяки якій, побудовані з нього будинки стають дуже схожими на істинно рубані споруди. Виготовляється такий оциліндрований брус, як правило, виключно в заводських умовах, і тому, природно, має практично ідеальну форму. Завдяки цьому, в разі застосування даного будматеріалу, всі з'єднання зазвичай виходять досить надійними і максимально щільними.