Інтер'єр в дусі Майамі Легкість і легкість — якості, життєво необхідні простору, вирішеному в сучасному стилі. Навіть у тому випадку, коли це простір — камерне. Саме такою є київська квартира, над якою працювала Юлія Остапенко.

Її площа складає всього 56 кв. м. Прості в плані двокімнатні апартаменти вимагали обережного підходу з боку архітектора: наявні конструктивні недоліки слід було приховати, а скромні за розміром простору — візуально розширити, змусивши їх звучати в заданій власниками інтонації.

Нетиповість авторського підходу полягає вже в самому виборі колірної гамми, в якій виконано серце квартири — вітальня. Обрана власниками морська тема ооыгрывается автором в несподіваній і сміливої комбінації зухвалих відтінків бузкового, бордо і кольору фуксії, підтриманих світлим пісочним колоритом.

Несучі архітектурні елементи, спочатку дробившие рівну поверхню стін у вітальні, архітектор приховала, організувавши подобу ніші, в якій було розміщено декоративне панно, зібране з панелей Armourcoat Sculptural від майстерні декору «Фактура .UA», що нагадують легку брижі, що виникає на морській гладі від літнього бризу.

Дзеркально розташована дублююча композиція на протилежній стіні окреслює простір для лаконічній диванної групи, фланкируемой двома сучасними кріслами. Завершує ансамбль невисокий комод з лакової бордовою поверхнею.

По боках від вхідних дверей, що ведуть у хол, у вітальні розміщені просторі системи зберігання, дверцята яких закамуфльовані з допомогою масштабних фото з зображенням вечірнього Майамі в тих же м'яких бордових кольорах. Лаконічні лінії світильників і мінімум декору завершують картин).
Логічним продовженням вітальні є просторий хол, зв'язує воєдино вирішення всіх просторів квартири.

Тут простежується та ж колірна гамма, а комунікації приховує аналогічне панно з тривимірним хвилеподібним орнаментом. Урочистості та оригінальності передпокою надає введений архітектором контраст матових стін і дзеркально-глянцевого впала, вдало відображає лілові колірні сплески.

Інтер'єр в дусі Майамі
Минималнстнчность і аристократичну стриманість кухнн-їдальні Юлія Остапенко розбавила соковитими акордами: в декоративних нішах тут розміщені фотопанно з відображеними за допомогою макрозйомки росистыми листям бамбука. Система для зберігання кухонного посуду органічно «виростає» з площини фотокартини, виносячи вперед частину зображення. Подібним чином оформлена частина стелі над кухонним островом н фриз на про-тивопотожной стіні, грає роль фону для плазмової панелі.

Хроматичний ряд вітальні н холу задав тон і затишній ванній кімнаті — з ліловим мозаїкою і підібраною в тон сантехнікою в сучасному стилі. Фасади шаф прикрашені фотоработамн з ніжними весняними квітами сливи, отражающимися в водної гладі, а стіни за дзеркалом над раковиною і ванною декоровані плиткою з хвилястою поверхнею, підтримуючої інтонації декоративних панно у вітальні і передпокою.

Легкий і безтурботний дух панує в дитячій, для якої архітектор вибрала більш ніжні відтінки рожевого і фіолетового кольорів. Яскраві пластикові стільці обтічних органічних форм, прості лінії системи зберігання, затишна плюшева оббивка дивана і яскраві килимки на підлозі створюють святковий настрій в цьому просторі, наповненому повітрям і світлом.

Невеликі за площею апартаменти, функціонально призначені для епізодичного перебування сім'ї з трьома дітьми, завдяки майстерності архітектора і авторського підходу до вирішення естетичної та архітектурної складових інтер'єру придбали цілісність і завершеність. Незвичайні колірні поєднання і сміливі архітектурні рішення зібрали воєдино камерний простір, повідомивши йому функціональність, ергоно-мнчность і естетичну досконалість.