Особливості електричних котлів опалення Електрокотел є непоганою альтернативою, яка дозволяє організувати опалювальну систему в тих будинках, які розташовані далеко від централізованих комунікаційних систем.

Серед таких систем можна виділити функціонування котельні або прокладений газопровід. Споживачі звертають увагу на електричні котли також у тих випадках, коли немає можливості використовувати тверді чи рідкі енергоносії.

До того ж, описуваний нагрівальний прилад здатний використовуватися в якості додаткового джерела тепла, коли основним виступає, наприклад, газовий котел. Таке рішення можна вважати досить зручним, так як не завжди по трубах «пускають» теплу воду, як тільки починаються перші холоди, а для приміщень важливо, щоб у них підтримується оптимальний показник мікроклімату. В будь який інший час подібні електрокотли можуть перебувати в режимі очікування або готувати воду для побутових потреб. Подібне обладнання у великому асортименті представлено на сайті.

Особливості електричних котлів опалення

Нагрівальні елементи, які функціонують від електроенергії: плюси і мінуси

Власники електрокотлів відзначають, що такі прилади мають як переваги, так і недоліки, тому, перш ніж відправлятися в магазин за покупкою, слід ознайомитися з обома сторонами. Що стосується загальним, якщо мова йде про такому обладнанні – воно має пристойну потужність, яка варіюється від 6 кВт до 30 кВт. Таким чином, електрокотел може використовуватися з тією метою, щоб опалювати приватний будинок, дачу або обігрівати громадські приміщення великої площі.

Нагрівальні елементи і їх позитивні якості:

• кожен прилад має компактні розміри, а це важливий фактор, якщо обладнання вибирається у невеликий по площі будинок, так як не доводиться виділяти котельню, спеціально обладнати місце та інше;

• користуватися електричним котлом – безпечно. Їх конструкція характерна тим, що електрокотли не мають відкритого полум'я, так і газ з них не «протікає». До того ж, якщо в кімнаті встановлений подібний агрегат, в ній не обов'язково обладнати вентиляційну систему. Прилад не стане спалювати повітря приміщення, тому здоров'я людини залишається в безпеці;

• щоб встановити подібне обладнання немає необхідності отримувати спеціальні дозволи, що, у свою чергу, економить засоби. Це стосується і обладнання додаткового приміщення, вентиляційних систем, установки датчиків і так далі;

• перетворення 100% енергії в тепло, адже ККД подібного електричного обладнання – 100%.

Негативні якості такі:

• якщо прилад встановлюється в дерев'яному будинку, слід передбачити деякі фактори стосовно лічильника і проводки. Електрична проводка повинна мати той діаметр перерізу, який відповідає потужності приладу. В іншому випадку велика ймовірність що вона перегріється і запалати, що небезпечно для дому. Якщо потужність котла більше 6 кВт, то потрібна встановлення трифазного лічильника, що також можна віднести до додаткових витрат.