Ламінат для підлоги на кухні плюси і мінуси Використовувати ламінат можна в цілях обробки підлоги в різних приміщеннях. Іноді власники вибирають це підлогове покриття, коли проводять ремонтні заходи на кухні.

Можна назвати виріб підходить в даній ситуації? Відповісти на питання вдасться, тільки якщо розібрати основні плюси і мінуси, які проявить ламінат при експлуатації на кухні. Про які особливості слід пам'ятати?

Плюси ламінату для кухні

1. Зносостійкість. Як відомо, кухня є інтенсивно експлуатованих приміщенням. Навантаження, що припадають на підлогове покриття, тут досить великі. Висока зносостійкість ламінату виявиться неймовірно корисною.

2. Вологостійкість. Не можна назвати ламінат підлоговим покриттям з ідеальною вологостійкістю. Тим не менш, цей матеріал досить добре проявляє себе при експлуатації в приміщеннях з вологим повітрям. Він довго не псується від вологи, не розбухає і зберігає форму.

3. Презентабельність. Якщо хочеться забезпечити максимально ефектний дизайн кухонного приміщення, ламінат можна сміливо використовувати. Він, дійсно, допомагає створити дуже естетичне оформлення. Потрібно просто вибрати найбільш відповідний зразок матеріалу.

4. Простий монтаж. Для багатьох власників цей пункт стає найбільш значущим. Ламінат вдасться самостійно покласти на кухні, не звертаючись до допомоги професіоналів в сфері ремонту. Процедури займуть небагато часу і обов'язково дадуть кращий результат.

Недоліки ламінату для кухні

1. Присутність швів. Підлогове покриття складається з безлічі панелей, між якими залишаються зазори. Вони, зрозуміло, не наскрізні. Але волога все одно може проникати в них. Крім того, у швах активно накопичуються забруднення.

2. Складності в прибиранні. Позбутися від забруднень, які накопичуються на ламінаті, дуже непросто в порівнянні з іншими матеріалами. Для цього необхідно використовувати спеціальні засоби і уникати застосування великого об'єму рідин.

3. Недостатня ізоляція. По тепло - і звукоізоляційними показниками ламінат поступається багатьом іншим матеріалів для обробки підлоги. І забезпечити максимально комфортні умови на кухні з його допомогою досить проблематично.

Використовуючи ламінат при ремонті на кухні, власник зобов'язаний пам'ятати про названі особливості. Тоді він точно зможе отримати саме той результат, на який розраховує. При грамотному застосуванні ламінат показує себе гідно.