Переваги і недоліки розсувних дверей Класифікація дверей зараз обширна. Вони можуть бути зовнішніми, міжкімнатними, коридорними, глухими і заскленими, сталевими і дерев'яними, розмежувальними і запірними, орними і розсувними.

Перший варіант є традиційним, представляючи собою стулки, які гойдаються навколо вертикальної осі. Розсувний варіант використовується не так довго, однак, за цей час встиг знайти чимало шанувальників, представляючи собою ковзні стулки вздовж перегородки стіни. Кожен вид відрізняється достоїнствами і недоліками, які розглянемо в статті. Великий асортимент найрізноманітніших дверей можна знайти за наступним посиланням - triodveri.com.

Переваги і недоліки розсувних дверей

Розсувна конструкція і її переваги, порівняно з іншими типами дверей

В розсувних дверях усунуто недолік, що належить орної конструкції. За допомогою розсувного полотна ви маєте можливість зберегти чимало вільного простору біля дверей. До того ж, ковзний тип дверей не буде перекривати доступ до іншого отвору. З переваг варто також відзначити, що двері в такій конструкції ніколи не відкриються мимоволі, що часто трапляється з розпашними дверима, особливо, якщо на них не встановлений замок. Завдяки роликовому механізму стулки по санчатах переміщуються максимально легко, для чого потрібні мінімальні зусилля.

До того ж, подібний механізм дверей повністю виключає можливість отримати травму: з її допомогою не вийде ненавмисно кого-небудь вдарити по лобі. Відкатної конструкцією називають ті двері, переміщення яких уздовж рейок обумовлюється наявністю роликів. Вони відрізняються своїм тривалим експлуатаційним терміном, який може налічувати десятиліття. Встановивши таку конструкцію, з часом вона не буде скрипіти, перекошуватися і протирати непоказні кола на підлоговому матеріалі.

Розсувні двері: мінуси

Як вважають психологи, основний недолік дверей такого типу – їх відносна новизна. Адже протягом багатьох років головним атрибутом будь-якого будинку обов'язково були орні двері. Вона конструктивно складається з петель, які нерідко були скрипучими. Їх постійно треба регулювати, що несе собою великі складності, проте, даний механізм зрозумілий кожному. Сучасні ж дверні конструкції являють собою більш складний механізм, куди відносять систему коліс, обмежувачі, противаги, напрямні рейки і так далі, і у всьому цьому необхідно розбиратися. Саме з цієї причини зараз існує таке уявлення про подібних дверях:

• механізм переміщення двері досить складний;

• щоб встановити та обслуговувати таку двері, обов'язково слід наймати висококваліфікованих фахівців;

• прилад, який дає можливість конструкції ковзати по санях – досить дорогий.

Деякі і зовсім до недоліків приписують той факт, що подібна система дверей володіє низькими звукозахисними якостями. Але це не так, адже схожі конструкції можна зустріти в ліфтах, поїздах-купе, метрополітені і скрізь такий недолік не спостерігається.

Якщо порівняти переваги і недоліки, то можна зробити висновок, що конструкція розсувних дверей найбільш оптимальна для установки усередині приміщення, ніж зовні, в якості вхідних дверей. Але, варто відзначити, що зараз відкатні полотна нерідко застосовуються в якості воріт, що можна зустріти при облаштуванні пакгаузів та критих вагонів.