Переваги дизельних генераторів Не всім до вподоби, коли раптово вимикається електроенергія. І не найбільшою бідою будуть збережені комп'ютерні файли або неможливість попити чай. Випадкова аварія, що сталася в електричній мережі, що може привести і до більш складних ситуацій.

Зараз доступні системи, які забезпечують автономне безперебійне електроживлення. Найбільш простий вважається UPS, яка здатна ще близько 10 хвилин підтримувати мережеве напруга, навіть якщо електроенергія відключиться. Завдяки цьому з'являється можливість зберегти всі файли або вимкнути обладнання, або ж перейти до автономного джерела енергії. Таким джерелом служить дизельна електростанція або генератор. gm-gen.ru доступна на сайті офіційного дистриб'ютора «GMGen».

Переваги дизельних генераторів

На даний момент доступні такі автономні генератори, для роботи яких необхідний бензин або газ. На користь дизельних генераторів можна відзначити той факт, що вони економічні, довговічні і набагато доступніше в плані їх обслуговування. Саме головне достоїнство такого обладнання – висока потужність: наприклад, бензиновий генератор не здатний виробляти більше 9 – 15 кВт, коли дизельний аналог виробляє всі 2000 кВт.

Якщо вам потрібно дизельний генератор для приватного використання, в першу чергу варто відштовхуватися від його потужності. Грамотний підхід до цього питання наступний: підрахуйте суму потужностей всіх пристроїв, які потрібно плекати генератором і до неї додається ще невелике число, так би мовити, про запас. Після цього приступайте до вибору двигуна і генератора.

Генератор, в свою чергу, може бути асинхронним і синхронним. Перший варіант ідеально підходить для того, щоб підтримувати світло в приміщенні. Його головним достоїнством вважається доступність, а що стосується всіх інших технічних параметрів, то він значною мірою поступається синхронного аналогу, який не тільки не боїться перевантажень, але і здатний виробляти якісний струм, придатний як комп'ютерної мережі, так і для устаткування, використовуваного у медичних цілях.

Найбільш прийнятний варіант, необхідний для життєзабезпечення котеджу невеликих розмірів – дизельний двигун, оснащений повітряним охолодженням. По потужності таке обладнання буває від 6 до 30 кВт, а показник середнього напрацювання на відмову сягає 5 тисяч годин. У промислових цілях доцільніше використовувати дизельний двигун, який охолоджується за допомогою рідини. Вони можуть бути низько - і высокооборотными. Перші відрізняються багатьма достоїнствами – можливістю роботи тривалий час, високий ресурс і низька споживаність палива. Недоліки, на жаль, також є вага, габарити і вартість значно перевищують аналогічні показники високооборотних моделей.

У будь-якому випадку, який тип генератора ви б не вибрали, подібне грошове вкладення здатне запобігти великі збитки, які можуть бути викликані відсутністю подібного обладнання.