Ламінат секрети вибору Підлогові покриття представлені на сучасному ринку багатим вибором - ковролін, паркет, лінолеум і багато інших. Але, мабуть, тільки ламінат можна удостоїти звання самого популярного підлогового покриття.

І популярність ця, треба сказати, цілком заслужена.

Ламінат відрізняється привабливим дизайном, надійністю в експлуатації, простотою в укладанні і догляді. Ті деякі недоліки, які притаманні ламінату, гулкость і водобоязнь, - практично повністю усунені виробниками завдяки сучасним технологіям виробництва цього типу підлогового покриття.

Втім ламінат ламінату ворожнечу - усіляких похвал заслуговує тільки якісне підлогове покриття. На жаль, на сучасному ринку ризик зіткнутися з низькоякісним товаром підвищений, тому до вибору ламінату варто підходити особливо уважно і відповідально. На які моменти слід звертати особливу увагу?

По-перше, на клас стирання. Клас стирання в певному сенсі є показником рівня стійкості верхнього шару покриття для підлоги. Побутовий ламінат може бути 21,22, 23 класу, комерційний ламінат ділиться на 31,32,33 клас. Ніж про більш високому класі ламінату йде мова, тим більш стійким є це підлогове покриття.

По-друге, слід звертати увагу також на виробника. На щастя, з допомогою Інтернету завжди можна дізнатися всю необхідну інформацію про виробника, бренд. До речі,мова йде не тільки про офіційною інформацією, але також про відгуки. Приміром, про reviewscompanies.ru в Мережі тільки позитивні - і це вагомий привід для того, щоб купити підлогове покриття саме цієї марки.

Ще один важливий параметр, який потрібно прийняти до розгляду, - дизайн. Як правило, малюнок і фактура поверхні ламінатних панелей імітують натуральний дерев'яний паркет. Але можна знайти ламінат, що імітує натуральний камінь, керамічну плитку та інші традиційні оздоблювальні матеріали. Можна придивитися до більш оригінальних рішень - до ламінату з фольклорними мотивами, абстрактними або рослинними візерунками, з різноманітними оригінальними принтами.

У будь-якому випадку ви зможете вибирати серед глянсових і матових рішень, серед тиснених і гладких панелей, так що під будь-який інтер'єр ви без праці зможете знайти ідеальний ламінат.

Ламінат - це відмінна можливість закласти основу для стильного, практичного, функціонального інтер'єру. Поставтеся серйозно до вибору цього підлогового покриття, і результат буде радувати вас довгі роки.