Переваги якісних дерев'яних вікон Багато людей, коли питання заходить про вікнах, звертають увагу на сучасні пластикові вікна, так як вважають дерев'яні аналоги застарілими і з великою кількістю різних недоліків.

Природно, що дерев'яні вікна мають свої недоліки, але варто відзначити, що переваг набагато більше. Не дивлячись на те, що купити дерев'яні вікна ризикне далеко не кожен, слід добре подумати.

Згідно зі статистикою близько 80 відсотків людей воліють купувати пластикові вікна, вважаючи дерев'яні аналоги морально застарілими. У деяких моментах вони мають рацію, але варто пам'ятати про те, що можливо ви мали справу з неякісною продукцією, тому і порівнювати неякісні вікна з дерева та сучасні пластикові вироби – не правильно. Якщо порівнювати пластикові і дерев'яні вікна, то однією якісної категорії.

Наприклад, неякісні пластикові вікна вигорають на сонце. Дерев'яні аналоги також схильні до впливу сонячного світла, але на відміну від пластику їх можна привести в порядок простим фарбуванням.

Досить швидко виходять з ладу механізми, в результаті з'являються протяги. Цей момент характерний, як для неякісних пластикових, так і для неякісних дерев'яних вікон.

Ну а переваг у якісних дерев'яних вікон досить багато, деякі з них:

1. Екологічність. Дерево – натуральний матеріал, який не завдає шкоди здоров'ю людини.

2. Можливість ремонту. На відміну від пластикових аналогів, дерев'яні вікна практично в більшості випадків можуть бути відремонтовані.

3. Довговічність. Завдяки різним сучасним просоченням, вікна з дерева можуть служити не один десяток років.

4. Мікроклімат. Завдяки таким вікнам в приміщення постійно тримається необхідний мікроклімат, так як надходить кисень ззовні.

Таким чином, якісні дерев'яні вікна не гірше своїх сучасних пластикових аналогів.