Переваги натяжних стель Ексклюзивні особливості натяжних стель дозволяють реалізувати практично будь-які концепції індивідуального дизайну, а різноманітність кольорів і текстур дає повну свободу при створенні проекту інтер'єру.

Також натяжні стелі мають ряд переваг, які роблять цей облицювальний матеріал ідеальним для сучасного будівництва.

Час

Установка натяжної облицювання займає всього 2-3 години. При цьому не потрібно прибирати предмети інтер'єру, тому що монтаж проходить без забруднення або будь-якого потенційного пошкодження оточуючих предметів. Іншими словами, під час установки натяжних стель немає ні пилу, ні сміття.

Безпека

Матеріал, з якого виготовляють натяжну облицювання, не містить небезпечних для здоров'я людини хімічних речовин, не має запаху, негорючий, а також гіпоалергенний. Тому цей тип стелі відмінно підходить для оформлення оздоровчих закладів та дитячих садків.

Водонепроникність

Матеріал www.potolki-peterburg.ru не пропускає воду. При протіканні трубопроводу або даху стельова облицювання не пропустить воду, тим самим запобігши пошкодження цінних речей, які знаходяться в кімнаті, або настінних покриттів.

Звуко - і теплоізоляція

Натяжні стелі усувають акустичні ефекти, а також забезпечують звуко - і теплоізоляцію за рахунок повітряного зазору між основною стелею та натягнутим матеріалом. Це дозволяє заощадити на енергоспоживанні в холодну пору року.

Технічне обслуговування

Цей вид облицювання не накопичує статичну електрику, і тому пил не затримується на стелі. Кілька рухів ганчіркою, змоченою звичайною водою, повернуть покриттю первозданний вигляд.

Міцність

Натяжна стельова облицювання справно виконує свої функції протягом десяти років, що позбавляє власників від необхідності оштукатурювання стель із-за появи тріщин. Натягнутий матеріал зберігає основну стельову поверхню в ідеальному стані на довгі роки.

Ціна

Міцна, довговічна натяжна облицювання є вигідним рішенням, так як не вимагає витрат на матеріали і трудові ресурси, необхідні при періодичному технічному обслуговуванні звичайного фарбового покриття. Також натяжна стеля приховує недоліки старого покриття, такі як плями, тріщини, нерівності і інші дефекти, які в іншому випадку потребують дорогого ремонту.

Стаття підготовлена за матеріалами сайту www.potolki-peterburg.ru.