Розпис фасадів Деякі фірми, організації та підприємства, які надають висотні послуги, пропонують спеціальні послуги по розпису фасадів будівель.

Можна зробити daubandart.ru, онлайн ця робота також може бути замовлена.

Прикрашений фасад – це престиж і певний статус. Це індивідуальна робота, яка відображає всі смаки і побажання клієнта. Крім того, ці види робіт дозволяють приховати вади фасаду і недоліки.

Розпис здатна змінити докорінно вигляд житла і при цьому перетворити вид з вікна. На непривабливій стіні будови, фахівці створять ілюзію квітучого саду або занурення в хвилі океану.

Розпис фасадів
Розпис фасаду дозволяє втілити в реальність будь-які ідей. Наприклад, хочеться мати вдома коллонади, але при цьому немає можливості. Тут допоможе все виправити ефективна розпис фасаду.

На фасаді створюють ефект старовини, перетворивши будинок в архітектурний шедевр, що має стиль середньовіччя. У Західній Європі в даний час особливо популярний саме такий вид розпису.

Імітація віконниць можуть прикрасити вікна, на вікнах з'явиться вітражі. Наприклад, за замовленням клієнта може з'явитися навпроти вікон коханої дівчини, прекрасно намальоване сюжет або букет квітів.

Для робіт, майстри-висотники застосовують різні види фарб. Використовують для розпису звичайні або світні фарби з балончика або спеціальні акрилові фарби.

Акрилові фарби не вимагають догляду, довговічні і протистоять зовнішнього впливу. Для таких робіт застосовуються і деякі види вододисперсійних фарб і емалей.