Наливна підлога плюси і мінуси Наливні підлоги – це ідеальне рівне безшовне полімерне покриття. На сьогоднішній час така обробка підлоги стала користуватися величезним попитом. А все завдяки тому, що наливна підлога має масу плюсів, які є досить важливими показниками.

Але кожен вибір завжди залишається за людиною і за його особистими уподобаннями. Крім плюсів також в обов'язковому порядку необхідно ознайомитись з усіма мінусами наливної підлоги. У цій статті будуть описані всі важливі позитивні характеристики, а також не менш значущі недоліки.

Плюси наливної підлоги

Основний плюс наливної підлоги це, звичайно ж, його висока естетичність. Текстура поверхні підлоги може бути матовою або глянсовою. Якщо судити даний вид підлоги на дотик, то найбільше він схожий на лінолеум, тільки ще більш приємною поверхнею.

Наливні підлоги відрізняються особливою довговічністю. Якщо під час заливки підлоги дотримувати всі правила і технології, то покриття зможе прослужити навіть більше 30 років. Звідси можна зробити висновок, що здійснювати ремонт на статевому покриття в найближчі кілька десятків років зовсім не доведеться. А якщо раптом людині набридне його зовнішній вигляд, то поверх можна буде нанести ще інший шар, який вже буде мати іншу забарвлення і малюнок.

Наливна підлога плюси і мінуси
Крім цього, за даними бачимо статі дуже легко і просто доглядати. Адже достатньо всього лише один йди два рази в тиждень мити поверхню підлоги звичайною водою з додаванням будь-якого миючого засобу.

Також більшість людей вибирають таку обробку підлоги з-за того, що даний матеріал є екологічно чистим. Його можна без особливого побоювання використовувати в будь-якому приміщення будинку або навіть в дитячій кімнаті.

Мінуси наливної підлоги

Недоліків у наливної підлоги не так вже й багато і один з них це небагатий вибір в забарвленню і малюнку. Крім цього таку підлогову поверхня досить складно знімати і зазвичай на це може йти від 2 до 4 днів. Перед самою процедурою заливки підлоги спочатку необхідно ретельно підготувати поверхню, тобто повністю вирівняти всі нерівності і вади.

І останній недолік наливних підлог це висока вартість. Якщо порівнювати з такими покриттями як лінолеум, паркет або плитка, то наливна підлога є найбільш дорогим. Але якщо врахувати, те, що даний будматеріал заливається та тривалий час, то його ціна, швидше за все, окупається тим, що не потрібно буде робити через 5 років заново ремонт.