Гідроізоляційна суміш як будівельний матеріал Суміш, яка призначена для гідроізоляції має масу вимог до її високій якості, саме тому і потребує особливої уваги. Ще раніше, в якості гідроізоляції, у багатьох країнах СНД використовували різні сполуки, рулонні матеріали, різні мастики і багато іншого.

Але вже через певний період часу, кращим матеріалом для гідроізоляції стала служити будь гідроізоляційна суміш.

Завдяки чому ця суміш стала такою популярною?

Будівельна суміш, яка спеціально розроблялася для гідроізоляції, має в своїй основі цемент, завдяки чому має масу переваг:

• Суміш має таку спеціалізацію складається з абсолютно екологічно чистого матеріалу, а значить, є нешкідливою для людей. Завдяки цьому її можна з легкістю використовувати і всередині приміщення. Саме ця суміш і використовується найчастіше в будівництві басейнів.

• За рахунок цементу, який безпосередньо є ключовим матеріалом, суміш стає дуже міцною і надійною. Його також можна змішувати з іншими сумішами, а це дозволяє використовувати розчин і в цегельній кладці, і для дерев'яних брусків, і навіть для поверхонь металу. Найважливіші переваги суміші - це відмінний захист від води, пари, а також висока міцність.

Гідроізоляційна суміш дуже зручна в застосуванні і у використанні. Не вимагає попередньої підготовки поверхні (тобто не потрібно очищати поверхню і висушувати).

Безумовно, будь-який матеріал має і свої недоліки, так і гідроізоляційна суміш володіє невеликою кількістю мінусів.

Гідроізоляційна суміш як будівельний матеріал
Гідроізоляційна суміш як будівельний матеріал

Суміш абсолютно не еластична, тому наносити її на поверхню, яка піддається постійному напрузі і тиску не рекомендується. Та й саме приготування матеріалу займає великий проміжок часу, а це дуже погано для будівництва.

Величезне поширення суміші отримали в тих місцях, де необхідна міцна захист від вологи. Цей захист не просто не дозволяє волозі проникнути, але і тим самим захищає конструкцію від руйнування. Загалом, використовується така суміш в будь-яких конструкціях, які часто піддаються воді або вологи. Це може бути будівництво фундаменту, басейну, підвалів і т. д. Також часто стали застосовувати його для оздоблення ванного приміщення і спортзалів, так як це забезпечує не тільки якісну захист, але і вигоду.

Така суха суміш має два види: плівкова і проникаюча. Та й виробляються не тільки з цементу. У суміш можуть додавати і мінерали та різного роду полімери. Адже вони покращують якість.