Переваги мансарди Про те, чи потрібна мансарда, потрібно подбати до того, як почнеться будівництво будинку. Але, щоб бути цілком впевненими у тому, що вона принесе хоч якусь користь, потрібно ознайомитися з усіма перевагами і недоліками.

Можна rentakar.ru при необхідності, наприклад, при проведенні робіт на дачній ділянці по ландшафтному дизайну. А наявністю мансарди будуть раді люди похилого віку, яким не доведеться щодня підніматися по сходах на другий поверх. Двоповерхові будинки вигідно будувати в міській місцевості, де вартість землі досить висока, мансарду ж будують найбільше в сільській місцевості або ж на дачних ділянках. Так повелося з давніх часів.

Економія площі

Фахівці переконані в одному, що краще побудувати мансарду, якщо територія дозволяє, ніж зводити двоповерховий будинок, який зажадає безліч фінансових і трудових витрат. Чого коштуватиме лише підняття всіх будівельних матеріалів на висоту. А як щодо обробки стін із зовнішньої сторони? Таким чином доведеться орендувати подобово лісу.

Оформлення інтер'єру

Наявність мансарди дозволяє створити неповторний вигляд інтер'єру. На відміну від двоповерхового будинку, тут можна візуально об'єднати дизайн всіх приміщень.
Крім всіх інших переваг, існують і деякі недоліки.

Вентиляція і теплоізоляція

Дуже важливо правильно облаштувати теплоізоляцію стін. Так само не потрібно забувати про переваги добре налагодженої вентиляційною системою. У того, хто не думають про таких аспектах будівництва, з часом з'являється грибок і гній, які з'являються в результаті появи конденсату з подальшим промерзанням взимку.

Недолік природного освітлення

На відміну від звичайного будинку, у будівлі з мансардою існує такий недолік, як нестача природного освітлення в деяких приміщення. Це обумовлено тим, що все менше сонячних променів потрапляє у будинок через мансардні вікна. Але, на щастя, фахівці знайшли рішення даної проблеми. Справа в тому, що потрібно встановлювати спеціальні мансардні вікна.

Переваги мансарди
Наявність нахилу стелі

У звичайних будинків полиць має рівну поверхню, до якої всі вже давно звикли. А ось у мансарди цей принцип вже не діє, тут стеля має похилу поверхню, а значить, висота в деяких приміщення зменшиться і доведеться купувати відповідну меблі.
Більш того, у психологів є така думка, що стеля з нахилом викликає почуття неповноцінності у деяких жителів.