Переваги і недоліки будинків з газобетону Зведення будинків і такого будівельного матеріалу як газобетонні блоки останнім часом набирає особливу популярність. І адже навіть багатьох не лякає те, що такий будматеріал вважається відносно новим.

Багато людей вибирають його з-за великої кількості позитивних переваг, які у багато разів краще ніж, наприклад, у цегли або дерева. У будь-якому випадку, перш ніж вибрати будівельний матеріал, потрібно спочатку ознайомитися з усіма його позитивними і негативними характеристиками, які будуть описані в даній статті.

Переваги будинків з газобетону

Взагалі газобетон відноситься до виду пористого бетону, який є відмінним вогнетривким матеріалом. І якщо його порівнювати з іншими будівельними матеріалами, які мають такий же показник вогнетривкості, то газобетонні блоки обійдуться у багато разів дешевше. І тому такий матеріал для будівництва вважається універсальним і загальнодоступним майже для кожного населення в світі.

Якщо судити газобетонні блоки по масі, то вони досить легкі і будівельні роботи будуть йти без будь-яких труднощів і додаткової допомоги. Такий невелика вага, виходить, із-за того, що даний вид блоків всередині складається з пористого речовини і має незаповнені порожнечі.

Переваги і недоліки будинків з газобетону
Завдяки абсолютно нової технології виробництва можна отримати будь-готовий будівельний матеріал з необхідним набором властивостей. Таке позитивне якість дозволяє кожній людині придбати саме те, що йому дійсно необхідно.

Недоліки будинків з газобетону

Газобетонна кладка має досить низьку в'язкість і з-за цього стіна може піддатися розтріскуватися. Щоб цього уникнути доведеться повну силу вкладати на закладку фундаменту. Фундамент найкраще робити або стрічковий, або монолітний. Якщо вірити фахівцям, то даний будівельний матеріал краще всього використовувати для зведення будівель площею не менше 120 м.

Серед недоліків можна відзначити те, що даний будівельний матеріал володіє високою гігроскопічністю. Тобто він легко і швидко вбирає в себе краплі води з повітря. З-за цього може навіть статися колапс після сильного насичення газобетонної кладки вологою. І щоб такого не сталося, доведеться ще покривати поверхня стін захисною оболонкою. Наприклад, це може бути штукатурка, декоративний цегла або сайдинг.