Як вибрати камін Всі види камінів, існуючих на сьогоднішній день, можна розділити на 3 групи: дров'яні, газові і електричні.

Каміни на дровах – класичний і найпоширеніший варіант.

Головна його перевага в тому, що це єдиний натуральний вид камінів. Але недоліки у нього, звичайно ж, є. В першу чергу, це його небезпека пожежі. Друга причина, це забруднення навколишнього середовища.

Можливо при проведенні робіт, в залежності якого типу камін ви виберіть, знадобляться irmeh.ru, а також облицювальні роботи.

Як вибрати камін
Так само, використовувати його можна тільки в заміських будинках, а для квартир не підходить абсолютно. Ще одним безперечним мінусом каміни на дровах є складність в експлуатації: йому потрібен постійний догляд. Його регулярно потрібно ретельно очищати від золи, добре просушувати, чистити димохід. Так само недоліком можна назвати те, що такий камін вимагає додаткової витрати на дрова.

Говорячи про газові каміни, для їх роботи використовується природний газ пропан-бутан. Вартість такого каміна відносно низька. Його просто встановити і експлуатувати. Важливою його перевагою є безпека. Такий камін можна використовувати в будь-якому приміщенні, завдяки його мобільності. Газовий камін дозволить обігріти різні ділянки будівлі, його просто потрібно пересунути в місця на місце.

Що стосується принципу роботи такого каміна, то він нагадує газовий пальник з автоматичним управлінням. У більшість газових камінів вбудований термостат, тому коли в кімнаті знижується температура, він запалюється самостійно і підтримує необхідне тепло в приміщенні, після чого сам і вимикається. Є і недоліки і у цього типу камінів. З-за складної конструкції, монтувати його повинен тільки кваліфікований спеціаліст, який на сьогоднішній день не так багато.

Електричний камін вважається найбільш екологічним. Крім цього, вони має безліч інших плюсів: його установка не вимагає звернення до фахівця, і використовувати його просто, приміщення обігрівається швидко, безпечний для здоров'я, та й коштує дешевше дров'яних або газових камінів.

Такий пристрій багатофункціональне, до того ж є можливість реальної імітації вогню. Електрокамін можна встановити де завгодно, будь то квартира, офіс, заміський будинок, або навіть каюта лайнера. Єдиний його мінус в тому, що це просто імітація, яка не створює затишку і відчуття домашнього вогнища. Адже камін повинен виконувати не тільки функцію обігріву, але і надавати приміщенню оригінальність і стиль.