Розсувні двері з композиту Перші розсувні двері, які використовувалися коли-небудь, були виготовлені з деревини. Такий вид дверей має прекрасні якості, вони не порушують мікроклімат, так як зроблені з натурального матеріалу.

Пізніше, на зміну прийшли нові двері, з металопласту.

На жаль, вони не стали користуватися такою величезною популярністю, так як мали деякі недоліки. Так, вони є хорошою теплоізоляційної конструкцією, яка не пропускає ні шуму, ні холоду. Але через те, що вони складаються з штучного матеріалу, і порушують мікроклімат, їх не стали належним чином широко використовувати.

Характеристики склокомпозиту

Розсувні двері з композиту
Вироби з такого матеріалу, як www.steklokompozit.ru на будівельному ринку з'явилися відповідно нещодавно. Матеріал відразу почав користуватися величезною популярністю. Справа в тому, що в його основі використовуються натуральні інгредієнти, скло і термоактивні смоли. Новий матеріал склопластик, прекрасно підходить для виготовлення розсувних дверей, він екологічний, легкий і міцний.

Переваги склокомпозиту

На відміну від металопластикових дверей, стеклокомпозіт не шкодить здоров'ю людини. Він виготовляється тільки з натуральних матеріалів.

Виробники пропонують широкий спектр моделей розсувних дверей з стеклокомпозита. Кожен знайде для себе модель, яка підійде дизайну його інтер'єру будинку. Властивості цього матеріалу дозволяють повністю склити перегородку, що робить можливим потрапляння більшого кількість денного світла в приміщенні.