Теплоізоляція фасаду Фасади будівель потребують додаткового утеплення, яке може здійснюватися за різними методами. Всі методи утеплення фасадних систем поділяються на три основних напрями.

Перший напрямок – це теплоізоляція стін зсередини за допомогою бетону, що має пористу структуру.

Якщо ви будуєте будинок, то про утеплення стін можна подбати заздалегідь, і також продумати надійність металевих конструкцій, в чому може допомогти компанія stimeksgroup.ru, яка вже встигла добре зарекомендувати себе на ринку будівництва.

Теплоізоляція фасаду
Для цього, під час будівництва споруджується двошарова стіна. Її зовнішній шар робиться з лицьової цегли, а зовнішній - являє собою шар утеплювача. Бетон тут має вспененную структуру. Такий спосіб теплоізоляції будівлі досить дешево коштує і легко монтується, тому його часто застосовують у будівництві.

Однак, у цього напрями є істотні недоліки. Зводяться, таким чином, стіни будуть погано пропускати водяні пари, з-за чого баланс внутрішнього середовища будинку може порушуватися. Волога буде осідати на бетонному шарі і сприяти накопиченню бактерій і цвілі. Двошарові стіни займають велику площу і це необхідно врахувати при проектуванні будинку.

Другий напрямок у теплоізоляції фасадів – це пристрій багатошарових конструкцій. Тут для будівництва застосовують трьохшарові блоки, виготовлені промисловим способом. Будинки, побудовані з таких блоків, виглядають не дуже привабливо і потребу в гарній обробці. Також стіни не будуть пропускати вологу. Якщо ви вирішите утеплити фасад за таким принципом, то будівництво будинку обійдеться не дорого.

Найбільш достойним, але одночасно і дорогим напрямом теплоізоляції фасаду є пристрій зовнішньої конструкції. Зовні стін кріплять різний утеплювач, виготовлений у формі плит. Утеплювач буде захищати стіни від факторів зовнішнього середовища і від холоду. Така конструкція добре перегороджує шлях шуму вулиці і створює комфортне середовище в будинку.