Композитна черепиця - інноваційне рішення для покрівлі У будівництві будь-яких споруд неможливо обійтися без даху. Покрівля, її конструкція і матеріали мають величезне значення для повноцінного забезпечення комфорту і підтримки в приміщеннях будівлі необхідних мікрокліматичних параметрів.

Крім того, саме на покрівлю будівлі припадає вся основна навантаження, пов'язана з впливом факторів зовнішнього середовища, таких як дощ, сніг, град. Покрівельний матеріал повинен бути надійним і забезпечувати виконання дахом всіх її функцій. В цьому плані композитна черепиця Metrotile – справжній прорив у сфері будівельних технологій і покрівельних матеріалів.

Недоліки глиняної черепиці

Черепиця багато століть вважається одним з кращих винаходів людства в галузі будівництва. Науково-технічний прогрес завжди прагне вдосконалити її, наділяючи новими перевагами і прибираючи недоліки.

Раніше традиційна глиняна (керамічна) черепиця, яка призначалася для самих різних конструкцій дахів, відрізнялася, тим не менш, досить високою крихкістю і при цьому великою питомою вагою, що суттєво збільшувало навантаження на стіни і фундамент будівлі.

Переваги композитної черепиці

8stm.by з'явилася відносно недавно, але вже встигла зробити справжній фурор на будівельному ринку.

Сьогодні вона впевнено займає свою нішу на ринку затребуваних покрівельних матеріалів, ідеальних для умов нашого клімату. Адже переваги нового виду покрівельних матеріалів очевидні:

 • Черепиця має легку вагу, не обважнює конструкцію даху і не створює великих навантажень на фундамент та стіни, що сприяє тривалому терміну безпечної експлуатації будівлі.

 • Висока міцність черепиці забезпечується за рахунок сталевої пластини всередині неї, при цьому сталь захищена від усіх видів корозії.

 • Композитна частину, щільно покриває сталеву основу, також володіє високою міцністю і надійністю.

 • 8stm.by представлена в самому широкому спектрі кольорів і варіантів виконання за формою і дизайном, що дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант для будь-якого колірного рішення, особливостей конструкції даху будівлі, кліматичних умов (опади, вітер тощо).

 • Оптимальна форма сучасної композитної черепиці дозволяє її укладати швидко і легко. Будинок завжди буде надійно захищений від проникнення опадів.

 • Композитна черепиця не схильна до утворення моху на поверхні і на протязі служби зберігає свій початковий привабливий вигляд (що дуже важливо, адже покрівля – своєрідна візитна картка будови).
 • Де купити?

  Краща бельгійська композитна черепиця в Мінську сьогодні доступна в компанії «Вісімка лад», а це завжди чудовий сервіс, професійні консультації, широкий асортимент найкращих покрівельно-будівельних матеріалів, доступні ціни та найвигідніші умови співпраці.

  «Вісімка лад» допоможе підібрати оптимальний за вартістю, набору необхідних характеристик і параметрів варіант, а також зробить оперативну доставку і якісний професійний монтаж. Роблячи свій вибір на користь Metrotile, ви отримуєте не просто якісний матеріал, а добротну і красиву покрівлю, монтаж якої зроблять наші досвідчені фахівці.