Сайдинг для фасаду заміського будинку Дуже популярним облицювальним матеріалом останнім часом став сайдинг. І перш ніж вибирати цей матеріал, варто подумати про всі недоліки і позитивні сторони.

Приміром, вікна пвх під час будівництва або капітального ремонту квартири або будинку можуть бути встановлені, замінюючи вікна старого типу без склопакетів та якісної фурнітури. В сучасних умовах виділяють три типи обробки фасаду: штукатурний, шаруватий і вентильований.

Сайдинг належить до вентилируемому типу фасадів. При такому методі між зовнішнім облицюванням і утеплювачем залишається зазор. Цей матеріал застосовують для облицювання фасадів різних будинків. Це може бути блоковий або каркасний дерев'яний будинок.

Однією з позитивних сторін сайдинга — його ціна. Він є найбільш дешевим матеріалом для облицювання поверхонь. А також монтувати його можна самостійно, нічого складного в цьому немає. Кожен зможе розібратися, що до чого.

Процес монтажу сайдинга не зовсім відрізняється від самого монтажу гіпсокартонних стін. Матеріал кріпиться за допомогою алюмінієвих гіпсокартонних профілів або дерев'яних брусків. При облицюванні стін сайдингом простіше було б ще й застосувати утеплювачі у вигляді базальтових плит.

Однак сайдинг може складатися з різної сировини і він ділиться відповідно на наступні типи: дерев'яний, азбоцементний, металевий, вініловий. Більшою популярністю користується вініловий сайдинг через довговічності, легкості і низької вартості.

Також цей матеріал має різні тони і текстуру, що дозволяє урізноманітнити й прикрасити ваш будинок. Важливим також є визначення потрібної марки, так як виробників безліч, і вони нам пропонують різне рішення вінілового сайдинга.

При виборі варто звертати увагу на наявність сертифіката на продукцію, а також потрібно впевнитися, що саме такої марки багато на складі, так як, можливо, доведеться докуповувати сайдинг.