Натяжна стеля примха або необхідність Останнім часом справжній бум пройшовся по містам нашої країни. Бум установки натяжних стель. Так вони функціональні і на що варто звернути увагу при їх виборі?

Давайте відповімо на ці питання.

Основні переваги натяжних стель

Отже, www.ceiltech.ru – це спеціальна конструкція, яка повністю закриває нерівності звичайної стелі шляхом натяжки тканинній або полімерної плівки. У більш простому розумінні слова, таке рішення являє собою ідеально рівну поверхню тканини, натягнутої під стелею звичайним.

Спочатку скажемо про переваги таких систем:

 • Повністю приховують всі недоліки поверхні: нерівності, шорсткості, тріщини і т. д. Можуть використовуватися в якості єдиного декорує елемента, так як повністю виключають проблеми із зовнішнім виглядом.

 • Дозволяють розмістити додаткові комунікації. Така стеля досить міцний, щоб провести над ним кабелі інтернету або освітлення.

 • Вибір варіанту освітлення на ваш смак. Можна встановити центральний світильник або зробити розподілену систему.

 • Утворює рівну матову або глянсову плівку, яка візуально розширює простір кімнати.

 • Може використовуватися в дизайнерському оформленні інтер'єрів, так як випускається в різних колірних варіаціях, наприклад, дуже популярні www.ceiltech.ru.
 • Довіряйте монтажні роботи професійним компаніям

  Відразу відзначимо, що для отримання якісного красивого стелі потрібно звертатися в компанії, які можуть виконати професійний монтаж. Існує два види рішень – тканинні та ПВХ. ПВХ системи з'явилися значно раніше в сучасному світі. Вони являють собою плівку, яка під дією гарячого повітря розширюється за всіма напрямами.

  Після закінчення монтажних робіт, плівка остигає і натягується на рівну поверхню. Як наслідок, її можна порвати або проколоти. В принципі, це її основний недолік, яких не так і багато. Ще раз відзначимо, що монтаж плівки потрібно довіряти лише професіоналам.

  Класичні матові рішення, які є найбільш затребуваним варіантом, виготовляються з тканини. Це безшовні системи, що поставляються в рулонах з шириною до 12 метрів. Вони дозволяють повністю перетягнути стеля практично в будь-якій кімнаті, мають власну запатентовану систему кріплень, тому їх установка простіше і безпечніше, ніж у ПВХ-варіантів.