Напівкомерційний лінолеум - що це Сучасний ринок підлогових матеріалів здатний запропонувати чимало різноманітних варіантів, серед яких висока перевага віддається всім відомому лінолеуму.

Детальніше: Напівкомерційний лінолеум - що це

Як видалити старе покриття При всьому достатку меблів у магазинах, у кожного в будинку є улюблена тумбочка або комод, які не хочеться міняти ні за яких обставин. З цими предметами пов'язані приємні спогади, і тим більше ретро знову в моді.

Детальніше: Як видалити старе покриття

Різновиди даху Дахом називається верхня частина будь-якої будівлі, що захищає його від кліматичних і атмосферних впливів. При облаштуванні даху береться до уваги власний вагу, тиск снігового покриву, впливу вітру і навантажень від ремонтних та профілактичних заходів.

Детальніше: Різновиди даху

Дах будинку та її форми Дахом називають верхню частину будинку, яка виконує захисну і захисну функцію. При цьому верхній шар даху називають покрівлею: крім нього, до складу даху входять перекриття і горище (хоча можуть бути і бесчердачниє даху).

Детальніше: Дах будинку та її форми

Ондулін для покрівлі Ондулін – це оригінальний покрівельний матеріал, створений з декількох компонентів, що містять: целюлозне волокно, дистильований бітум, мінеральні наповнювачі та термоотверждаемую смолу.

Детальніше: Ондулін для покрівлі

Practic Unsere Beste fur Aussen - в перекладі на російську мову звучить як «Наша найкраща для фасадів». В принципі концерну J. W. Ostendorf (торгова марка «Practic») є чим пишатися - параметр на стирання у цій www.postroil.com перевищує рекомендований міжнародним стандартом DIN 53778 майже в півтора рази (7000 циклів проти 5000).

Детальніше: Practic

Фарбування стін акриловими фарбами Незважаючи на достаток варіантів обробки стін, фарбування залишається одним з найбільш популярних варіантів. На сьогоднішній день стіни часто покриваються акриловими фарбами.

Детальніше: Фарбування стін акриловими фарбами

Рекомендації з ремонту та реставрації ванни Будь сантехнічне обладнання через тривалий час починає втрачати свій первинний блиск і красу первісний блиск. І перед людиною постає питання, купувати нове або ж провозвести реставрацію старого.

Детальніше: Рекомендації з ремонту та реставрації ванни

Вимірювання з перевагами Рулетка, як авторучка, повинна бути завжди під рукою. Компанія Stanley пропонує рулетки довжиною від 10 до 100 м. Ширина стрічки варіюється від 6,35 до 32 мм.

Детальніше: Вимірювання з перевагами

Сайдинг під камінь і його особливості Така різновид облицювального покриття, як цокольний сайдинг, завдяки своїй унікальній здатності з легкістю імітувати різні види будматеріалів, сьогодні по повному праву вважається самим оригінальним дизайнерським рішенням для абсолютно будь-яких типів будівель.

Детальніше: Сайдинг під камінь і його особливості