Як купити металочерепицю і не помилитися з вибором Дах з металочерепиці. Що потрібно знати перед покупкою?

Будь-яке будівництво має свої строки, але кожен забудовник намагається їх максимально скоротити.

Тому іноді трапляється, що необдуманий вибір матеріалу на швидку руку може засмутити як у фінансовому плані, так і в практичному. Тому перед тим, як smrostov.ru для покрівлі, варто знати трохи більше, ніж говорять проспекти з красивими будиночками на фоні альпійських пейзажів. В першу чергу, будівельні компанії і оптові магазини пропонують придбати таку металочерепицю, яка є і яку потрібно швидко розпродати. Робиться це з кількох причин, але зараз мова не про це. Варто зіставити реальну ціну матеріалу та і ту, за яку пропонують купити металочерепицю, виходячи з зустрічних пропозицій інших компаній. А крім цього, можна розглянути не тільки класичну, але деякі інші види практичної покрівлі, які нічим не гірше класичної металевої черепиці:

 • традиційна покрівля Шафір;
 • модульна металочерепиця в середземноморському стилі;
 • металочерепиця в романському стилі Крон;
 • цікава своєю фактурою металочерепиця під дерев'яний гонт;
 • металочерепиця в німецькому стилі.
 • Не кожна компанія запропонує купити металочерепицю з таким вибором, але ці варіанти варто розглянути хоча б тому, що покрівля буде мати нітрохи не менш практичне покриття, разом з тим, буде вигідно відрізнятися на тлі класики, яку встановлюють практично всі. Також, перед тим як купити металочерепицю, варто розглянути деякі особливі характеристики.

  Вага металочерепиці.

  Якісна металочерепиця не повинна бути важче, ніж 4,5-5 кг на квадратний метр. Це важлива властивість, яке не завжди вказується виробником. Тим не менш, при збереженні фізичних властивостей, менша вага металочерепиці сприятиме зменшенню навантаження на стіни і кроквяну конструкцію. Особливо це актуально у випадку, коли зими снігові і вітряні. Також це важливий фактор, коли доводиться купити металочерепицю для проведення капітального ремонту покрівлі.

  Гарантія та термін служби.

  Для довгострокового застосування стоїть smrostov.ru з максимальним терміном естетичної гарантії. Це той термін, в межах якого виробник гарантує стабільність естетичних показників покрівлі. Саме його і варто вважати гарантійним. Хороша металочерепиця буде мати термін служби не менше 30-40 років.