Особливості полімерпіщаної черепиці До вже традиційних видів черепиці з кераміки, металу та бітуму не так давно приєдналася полімерпіщана черепиця. Незважаючи на відносно невелику історію вона вже розглядається як повноцінний конкурент вищеназваним покрівельним матеріалів, відрізняючись надійністю і красою.

Завдяки наявності в її складі полімерних речовин термін її служби значно збільшений, якщо порівнювати зі звичайною керамікою, при помітно меншій вазі. Останній факт значно полегшує облаштування решетування, що призводить до помітного зниження загальної маси покрівлі.

Виробляють полімерпіщану черепицю з поліетиленового агломерату і піску, при чому якість агломерату в даному випадку є визначальним: кращим варіантом є використання сировини, з якої виготовляють вироби високої міцності. Однак існують підробки, містять низькосортні види агломерату: як правило, така черепиця має невелику ціну і відповідну якість.

Друге визначає речовина, що входить до складу даної черепиці – це барвник: але, крім своїх безпосередніх функцій, на нього покладена роль сполучної ланки між піском і агломератом. Найбільш якісні барвник в цьому відношенні – оксид хрому і заліза, що випускаються німецькою компанією Байєр: дана продукція особливо стійка до перепадів температури, нижня межа якої відповідає -70 градусів, а верхній +90.

Основний плюс полимерпесчанной черепиці полягає в тому, що візуально вона відрізняється від звичайної керамічної, однак має значно більшу міцність при меншій вазі. При цьому матеріал взагалі не поглинає воду – корозія йому теж не

Особливості полімерпіщаної черепиці
страшна. Особливістю даної черепиці є те, що вона фарбується не поверхово, а внутрішньо: тобто відтінок несе вся маса. Завдяки цьому стирання ніяк не впливає на первісний колір. В якості покрівельного покриття черепиця з полімеру відмінно переносить будь-які кліматичні впливу, включаючи значні температурні коливання, впливу сонця, хімічні дощі.

Завдяки високій міцності матеріал практично не б'ється при транспортуванні і монтажі. Така покрівля відмінно протистоїть шуму та утворенню конденсату (за цим показником вона в 10 разів перевершує металочерепицю). Незважаючи на зміст полімерів, під час пожежі черепиця не підтримує процес горіння.