Різновиди кам'яного покриття для доріжок Облаштовуючи присадибну територію на дачній ділянці, особлива увага приділяється вибору матеріалу для садових доріжок: дуже важливо, щоб отримане покриття було не тільки довговічним і травмобезпечним, але і поєднувало в собі функцію, що декорує.

Саме такими властивостями володіють різновиди кам'яних доріжок, найчастіше облаштованих з граніту. Цей природний камінь володіє найбільш оптимальними характеристиками, придатними під особливості експлуатації не тільки на невеликих садових доріжках, але і автомагістралях. Найчастіше можна зустріти сірий, червоний або коричневий граніт, рідше - зелений і жовтий.

Ще один популярний матеріал у цьому плані – базальт, за своїми характеристиками наближається до граніту. Однак колірна палітра цього каменю більш одноманітна, найчастіше зустрічаються чорні доріжки з базальту. В якості матеріалу для під'їзної доріжки іноді можуть використовувати інші магмовые породи, що відрізняються твердістю і значною стійкістю до будь-яких атмосферних впливів. Безпосередньо в саду, де особливого навантаження на поверхню доріжок немає, підійдуть менш тверді породи – піщаник, вапняк і т. п.

Хоча іноді і застосовується суцільний камінь в ролі укладочного матеріалу, але все ж більш часто можна зустріти спеціально виготовлений укладальні елементи:

1. Бруківка. Найчастіше зустрічається в кубічній формі, при товщині до 100 мм. Дуже зручна при оформленні тротуарів та алей, на під'їзних доріжках використовується рідше.

2. Тротуарна плитка. Більш великі елементи, досягають 170 мм. Крім безпосередньо пішохідних шляхів може укладатися на під'їзні шляхи.

3. Рвані і ламані камені. Залежно від ступеня оформлення, може бути сортованого, не сортованого і каліброваного типу. При укладанні доводиться ретельно підбирати найбільш підходящий один під одного елементи.

4. Галька. Дрібні камінчики округлої форми, які видобуваються на берегах морів і гірських річок. Для укладання доріжок краще

Різновиди кам'яного покриття для доріжок
використовувати різновид гальки з однією рівною площиною.

5. Гравій. Гравійні покриття на доріжках відрізняються гарною практичністю. Головне домогтися максимального прилягання окремих камінчиків один до одного.

6. Крихта зі смолою. В даному типі дорожнього покриття для фортеці в каменною крихту додаються епоксидні смоли, у невеликій кількості. Отримана поверхня, незважаючи на здатність пропускати вологу, перешкоджає зростанню бур'янистих трав.