Утеплення будинків теплоізоляційною піною Сучасний будівельний ринок пропонує покупцям теплоізоляційну піну декількох різновидів, за допомогою якої можна утеплити будь-яку будівлю або споруду. Найбільш широко в цьому випадку використовується піна з осередками відкритої структури.

Такий матеріал гарантує високоякісну герметизацію і теплоізоляцію стін. Після подібної теплоізоляційної обробки можна заощадити до 50% на опаленні приміщень. Утеплення будинку теплоізоляційної піною екологічно абсолютно безпечно, оскільки цей матеріал виготовляється з інертних хімічних речовин, завдяки чому у такого покриття повністю відсутній який-небудь запах. Покриття стін такий піною перешкоджає проникненню всередину приміщень різних шкідливих речовин, а це сприяє поліпшенню повітря в квартирі або будинку. Крім цього, теплоізоляційна піна володіє вологостійкістю і тим самим запобігає появі грибків і плісняви.

Обробка стін таким матеріалом проводиться дуже швидко, що дозволяє за один робочий день покрити більшу площу. Ніякої складності не являють собою важкодоступні місця приміщень і різні архітектурні елементи. Теплоізоляційна піна виготовлена з компонентів, які не всідаються, зберігають свої початкові властивості з плином часу і відрізняються довговічністю.

Утеплення будинків теплоізоляційною піною
Утеплення будинків теплоізоляційною піною

Теплоізоляційна піна являє собою м'який матеріал, який складається на 99% з повітря і всього на 1% пенотворчого складу. Саме цим і пояснюється настільки маленький вага піни, не надає при цьому ніякої серйозної навантаження на оброблювану поверхню. Це речовина не горить і не виділяє при нагріванні яких-небудь токсичних газів. Утеплення стін теплоізоляційної піною забезпечується за рахунок повітря, який міститься в її осередках.

Проводиться піна, як згадувалося вище, з хімічно інертних речовин. Вони в процесі нанесення на оброблювану поверхню вступають у миттєву реакцію з каталізатором і утворюють пористу не текучу структуру. Компоненти піни спочатку нагріваються до температури приблизно 60-70 °C і швидко остигають. Рідина з утворюваної піни за цей час стрімко випаровується, а всередині комірок залишається повітря.

При виготовленні теплоізоляційної піни застосовуються ті ж основні компоненти, які використовуються при виробництві пінополіуретану. Але в ній повністю відсутні речовини, шкідливі для організму людини, наприклад, формальдегід і інші леткі речовини. Незважаючи на те, що піна складається з хімічних компонентів, кінцевий продукт повністю безпечний і хімічно нейтральний.

Робочий, обробляючи поверхню теплоізоляційної піною, має всі необхідні захисні засоби — респіратор і спеціальний костюм. Крім того, для розпилення матеріалу застосовується найсучасніше обладнання. Всі роботи повинні виконуватися тільки висококваліфікованими спеціалістами. Приміщення можна використовувати в нормальному режимі всього через добу після нанесення теплоізоляційної піни.

Якщо для вашої спец техніки потрібні jauer.ru за розумною ціною. В такому випадку рекомендую звернутися в компанію jauer.ru щоб придбати їх.