Сайдинг під камінь і його особливості Така різновид облицювального покриття, як цокольний сайдинг, завдяки своїй унікальній здатності з легкістю імітувати різні види будматеріалів, сьогодні по повному праву вважається самим оригінальним дизайнерським рішенням для абсолютно будь-яких типів будівель.

Адже неймовірне різноманіття подібних цокольних сайдингових панелей, що дозволяє, в наші дні, власникам без особливих проблем реалізовувати навіть вельми неймовірні і оригінальні дизайнерські задумки. При цьому найбільшою привабливістю і надійністю, звичайно ж, відрізняється сайдинг, виконаний у вигляді імітації під камінь.

Найбільш значущі дрстоинства

Сайдинг під камінь і його особливості
Самий головний плюс даного виду сайнга полягає в його досить суттєвою міцності і зносостійкості. Досягаються дані показники, в першу чергу за рахунок того, що подібні цокольні панелі виготовляються за особливою методикою, шляхом лиття під високим тиском, внаслідок чого вони якраз і набувають підвищену жорсткість і стійкість до досить солідним температурних перепадів.

Виконані у вигляді імітації під камінь сайдингові панелі не тільки досить серйозно відрізняються своєю особливою міцністю, але і, до того ж, ще й забезпечують будівлі досить надійний захист від руйнівного впливу ультрафіолетового, різких кліматичних перепадів, а також від дощу, снігу та вітру. Тут відразу слід зазначити, що декоративні показники у них, при цьому, абсолютно не втрачаються.

За рахунок того, що до складу даного виду сайдинга входить спеціальний ультрафіолетовий стабілізатор, він під впливом ультрафіолету практично зовсім не вицвітає. Крім того, панелі подібного типу можна без особливих проблем застосовувати спільно з іншими будматеріалами, що дає відмінну можливість для створення неймовірно оригінальних візуальних ефектів.

Особливості монтажу

Сайдинг під камінь і його особливості
Сама процедура монтажу таких цокольних панелей, як правило, не відрізняється істотною складністю, і цілком може здійснюватись навіть власними силами. Правда, тут необхідно відразу зазначити, що подібний сайдинг при зміні навколишньої температури може злегка звужуватися або розширюватися, а значить, це потрібно буде обов'язково брати до уваги при здійсненні монтажних робіт.

Кріплення таких панелей може проводитися як на дерев'яну, так і на виконану з металевого профілю решетування, з допомогою звичайних цвяхів або спеціальних оцинкованих саморізів. При цьому, якщо будівля потребує додаткової теплоізоляції, то під такими панелями цілком можна буде розташувати шар утеплювача, а також прокласти спеціальні вітро - та гідроізоляційні матеріали.