Як зробити наливні 3d підлоги Напевно, після знайомства і огляду 3d підлог, у вас виникло бажання зробити теж, тільки в своїй квартирі. Що ж, можна і спробувати, тільки врахуйте, що барвні речовини токсичні, тому, користуйтеся захисними засобами.

Оберігайте руки рукавичками, а дихальну систему респіратором.

Пройти bank-of-ideas.ru дуже цікаво. Тепер поговоримо про саму технологію нанесення даного покриття. Можна використовувати кілька варіантів, але простіше за все, це наклеїти готове полотно з малюнком, ніж самостійно ліпити його з фарб. По-перше, ви навряд чи володієте художніми знаннями, до того ж, комбінацію кольорових сумішей потрібно знати по таблиці параметрів.

Як зробити наливні 3d підлоги
Загалом, трудомісткий і складний процес. Ми обійдемося простим методом, це нанесемо на бетонну поверхню захисний шар полімерів, тим самим, вирівняємо підлогу. Потім, коли все схопиться, наклеїв полотно з малюнком, на весь периметр приміщення.

Зверху буде додана безбарвна рідина, яка також складається з полімерних матеріалів. Вийде ефект лінзи, коли ви наближаєте збільшувальне скло, відповідно, що зображення розширюється в своїх кордонах.

В довершення, коли закінчиться процес кристалізації безбарвного покриття можна наносити другий захисний шар. Він створить плівку, яка буде оберігати 3d підлога від стирання. Навпаки, підстава отримає додаткову міцність, щоб витримувати на собі значні механічні і фізичні навантаження.