Особливості шиферу з пластику Всім відома популярність шиферу в якості покрівельного покриття, що налічує не один десяток років. Така стабільність попиту на матеріал пояснюється як відмінними експлуатаційними властивостями класичного шиферу, так і нових технологічних розробок з використанням сучасних матеріалів.

Однією з найбільш яскравих новинок в цьому роді є шифер з пластику, володіє додатковими властивостями в порівнянні з азбоцементними аналогами – значну легкість, спрощену систему монтажу і здатність пропускати світло.

Шифер з пластику випускається як в аркушах, так і у рулонах, в основному має хвилеподібну фактуру, і застосовується як для облаштування дахів, так і для вертикального скління. У сфері малої будівництва шифер з пластику використовується для облаштування теплиць, оранжерей, альтанок, надвірних споруд, різних навісів і т. п. В сфері промисловості найчастіше ангари зводять повністю з цього матеріалу. Також може використовуватися при будівництві складів, цехів, майстерень та ін. В області громадського будівництва пластиковий шифер можна побачити в торгових павільйонах, зупинках громадського транспорту, літніх кафе, різноманітних спортивних споруд. Найчастіше область застосування матеріалу зводиться до облаштування дахів, не потребують застосування систем утеплення.

За своїм складом пластиковий шифер ділиться на однорідний і армований. Остання різновид характеризується наявністю армуючого скловолокна. Стандартним розміром вважаються листи 200х90см, у разі необхідності порізка досить нескладна. Рулонний тип матеріалу зручніший в цьому відношенні, маючи довжину від 10 до 30 м при ширині 150-300см.

До основних переваг пластикового шиферу можна віднести:

1. Практичність. Експлуатація облаштованих за допомогою пластикового шиферу покриття відрізняється простотою, адже завдяки гладкою фактурою ніякої сміття або бруд на ній не скупчуються. У разі необхідності шифер просто миється водою.

2. Стійкість до зовнішніх впливів. Добре протистоїть ударам, впливу сонця, кліматичних явищ, без пошкоджень переносить перепади температур від -60 до +80. Окремий армований зразки здатні витримувати нагрівання поверхні до +120

3. Невелика маса. Даний вид шиферу приблизно в 4 рази легше класичних зразків, що значно полегшує його монтаж і облаштування основи під нього.

4. Захисні властивості. Відмінно протистоїть прямого впливу полум'я. Не проводить електричний струм, завдяки чому на поверхні шиферу не накопичується статична напруга.

Шифер з пластику представлений у продажу в багатій оттеночной гамі, завдяки чому після монтажу не потребує додаткового фарбування.