Утеплення фасадів найбільш поширені методи Заходи, пов'язані з теплоізоляцією фасадів, зараз вважаються одними з найбільш актуальних і затребуваних, так як неймовірно велика кількість реконструйованих і споруджуваних споруд, сьогодні досить часто потребують додаткового утеплення.

Тут відразу варто відзначити, що грамотно виконання теплоізоляція фасаду, в подібній ситуації, допомагає досить серйозно не лише заощаджувати на опаленні будови в зимовий період, але і на його охолодженні влітку. Крім того, правильно виконане утеплення також ще здатне забезпечувати будівлі досить надійний захист від зовнішніх атмосферних впливів і досить-таки серйозних температурних перепадів, що відповідно, дуже позитивно позначається на властивостях самого будинку. Роботи, що стосуються утеплення фасадів, цілком можна віднести до категорії оздоблювальних заходів, так як в ході такої реконструкції споруда також набуває і достатньо естетичний і акуратний вигляд.

Як і абсолютно всі види будівельних робіт, теплоізоляцію фасадів той же потрібно здійснювати на максимально якісному рівні, оскільки навіть незначне порушення технології або застосування недоброякісної ізоляційного матеріалу, може призвести до значного погіршення стану самих несучих стін. Саме тому, подібні заходи потрібно здійснювати з особливою відповідальністю, і застосовувати, при цьому, тільки самі високоякісні матеріали. До найбільш поширеним методам, сьогодні можна віднести три основні системи утеплення.

Тришарова методика

У разі застосування такої технології утеплювач зазвичай прокладається безпосередньо між зовнішнім облицювальним матеріалом і зовнішньою поверхнею самої несучої стіни. У вигляді ізоляційного матеріалу, тут, як правило, зазвичай застосовуються спеціальні плити з мінеральної вати.

Штукатурна технологія утеплення

Утеплення фасадів найбільш поширені методи
Дана методика теплоізоляції сьогодні вважається самим економічно ефективним, і з-за цього, застосовується найчастіше. При подібній методиці утеплення, робочої поверхні спочатку кріпляться за допомогою спеціального клею кілька шарів ізоляційного матеріалу, а потім, на заключній стадії, поверх цього «пирога» виконується саме фінішне декоративне покриття.

Вентильовані фасадні системи

Подібна технологія утеплення передбачає обов'язкову присутність між декоративною облицюванням і самим ізоляційним матеріалом невеликого повітряного зазору. Головна особливість такого методу полягає в тому, що даний «повітряний кишеню», в подібній ситуації, відмінно допомагає утеплювача позбавлятися від зайвої вологості, а це, природно, дуже сприятливо відбивається на його безпосередніх властивості.