Фасадні термопанелі і їх основні особливості Питання, пов'язані з економією витрат на утримання житла сьогодні, звичайно ж, є надзвичайно важливими. При цьому особливо актуальними вони, природно, стають для господарів достатньо великих будинків, оскільки для підтримки в них взимку нормального температурного режиму зазвичай доводиться витрачати досить багато всіляких ресурсів, що, відповідно, дуже серйозно збільшує фінансові витрати.

І тут, як правило, одним з досить непоганих рішень як раз і стає зовнішня обробка будинку за допомогою спеціальних фасадних термопанелей.

Облицювальні клінкерні термопанелі

Клінкерні фасадні термопанелі з однаковим успіхом можуть застосовуватися як при облагороджуванні нових, так і при реконструкції старих споруд. Адже даного виду панелі відносяться до категорії досить високоякісних і практичних матеріалів, а також відрізняються дуже низьким рівнем вологовбирання і неймовірно високою морозостійкістю.

При цьому, звичайно ж, у цього матеріалу також ще є і безліч інших переваг, серед яких окремо слід зазначити такі важливі моменти:
- Чудові характеристики, в плані яких подібні панелі абсолютно не поступаються істинно природному каменю;
- Вельми солідну стійкість до всіляких погодних умов, яка досягається за рахунок присутності у даного матеріалу досить незначного рівня вологопоглинання;
- Неймовірно високу стійкість до впливу різних лугів і кислот;
- Надзвичайно широкий спектр використання;
- Абсолютну екологічність – в процесі виробництва даних панелей застосовуються компоненти тільки виключно природного походження.

Термопанелі з крихтою з мармуру

Фасадні термопанелі і їх основні особливості
Даного виду панелі є особливим видом фасадних термопанелей. Основна відмітна особливість у подібних виробів полягає в тому, що зовнішня поверхня у них має додаткове покриття, виконане з натуральної мармурової крихти.

До найбільш суттєвих плюсів у таких панелей варто віднести такі фактори, як:
- Абсолютну несхильність до розтріскування. За рахунок своєї чудової еластичності даний матеріал з легкістю протистоїть практично будь-які поверхневим механічних пошкоджень.
- Досить високий рівень пожежної безпеки. Подібна різновид термопанелей відноситься до категорії повністю негорючих матеріалів.
- Досить широке різноманіття колірних рішень. Колірна палітра, в якій традиційно виготовляють дані панелі, сьогодні включає в себе більше двадцяти різних відтінків.