Покрівля даху і робота по лагодженню Будівництво - справа дуже копітка і важке. І ось, коли основні споруди зроблені, вимурована коробка під будинок, пора задуматися про даху і про те, як же все-таки звести покрівлю.

Цей етап будівництва має дуже велике значення.

Адже саме покрівля рятує споруду від дощу, снігу і граду, і інших атмосферних явищ. Крім того, вона повинна мати жаростійкістю та бути стійкою до будь-яких видів опадів і температур. Зовнішній вигляд повинен бути красивим і сучасним, адже дах займає велику площу. Новенька і стильна дах видно здалеку і викликає заздрість у сусідів і простих перехожих.

На даний момент існує безліч видів різних матеріалів для покриття даху. Безперечним фаворитом є керамічна черепиця. Але не тільки від матеріалу залежить якість, так само потрібно враховувати технологію зведення покрівлі.

Будівництво даху повинно виконуватися фахівцями в цій області. Вони чудово знають, якими інструментами скористатися, та яким матеріалом робити крокви. Професіонали володіють великою кількістю досвіду і знань і можуть виконати роботу швидко і якісно, із застосуванням усіх заходів безпеки і техніки безпеки.

Тільки матеріал для покриття господар може вибрати сам. Якщо допустити хоч найменшу помилку в технології зведення покрівлі, може з'явитися безліч проблем з нею надалі. Наприклад, може розтріснутися черепиця або утворюються здуття і тріщини на аркушах з профілю. Звичайно, якщо з'являться подібні проблеми, а при найменшій помилці вони виявляться, і навіть дуже скоро, господарю доведеться переплачувати за ремонт даху.

Якщо ж все-таки дах прийшла в непридатність по тій або іншій причині, то вид ремонтних робіт на ній буде залежати від виду самої покрівлі. Після закінчення певного терміну черепиця покривається безліччю тріщин. Це призведе до потрапляння вологи на рулонний матеріал, і він швидко прийде в непридатність.

hauer.com.ua недовговічний, але і ціна на нього невисока. Щоб підвищити термін його служби і якість самої покрівлі, матеріал розкладають в кілька шарів, і промащують, шар за шаром, бітумної мастикою. Коли рулонний матеріал приходить в непридатність, то його просушують і потім вже укладають ще один шар.

Дах, виконана з шиферних листів, дуже швидко зношується і потребує ремонту швидше, ніж інші види матеріалу. Найчастіше тріщини на шифері з'являються після сніжної зими, від того що матеріал не витримує ваги опадів.

В такому разі, потрібно буде замінити шиферний лист. Хоча недовговічність компенсується малою вартістю такого матеріалу. Також цей матеріал дуже легкий в застосуванні і присутній у більшості мешканців дачних і заміських будинків.

За покрівлею потрібно ретельно стежити. При виявленні найменших тріщин або уламків потрібно негайно розпочати ремонт даху, так як якщо захід по ремонту буде відкладено, це може призвести до небажаних наслідків, аж до ремонту несучих крокв або ж до заміни всієї конструкції покрівлі.