Як можна випрямити лінолеум Лінолеум це таке універсальне підлогове покриття, яке використовую для оздоблення будь-якої кімнати в будинку. Таке підлогове покриття користується величезною популярністю і все завдяки тому, що лінолеум має низку важливих переваг.

Наприклад, він є самим зносостійким і вологостійким, та й до того ж техніка його настилу настільки простий, що з роботою може впоратися будь. Але перш ніж виконувати укладання лінолеуму на поверхню його потрібно спочатку випрямити. Адже в основному зберігають і переводять цей обробний матеріал міцно і туго пов'язаних рулонах. Якщо відразу розгортати його і укладати на поверхню, то лінолеум ляже некрасивими хвилями і тому, перед настилом, його рекомендовано гарненько випрямити.

Інструкція

Існує кілька способів по вирівнюванню лінолеуму. Для того, щоб вирівнювання поверхні відбувалося як можна рівномірніше необхідно розрізати лінолеум на необхідні листи за розміром кімнат. Потім потрібно просто покласти на підлогу лінолеум і чекати по поки не разгладиться повністю всі лінії. Але для цього може знадобитися досить багато часу, але зате кожен зможе заощадити на витраті свої сил. За постеленному лінолеуму можна буде ходити, протягом усього часу, поки він розгладжується. Тільки врахуйте, що ставити важкі на не випрямлений лінолеум не можна, так як вони можуть залишити після себе вм'ятини.

Як можна випрямити лінолеум
Якщо на випрямлення лінолеуму дається занадто мало часу, то можна скористатися наступним методом. Візьміть рулон і перекрутіть його повністю у зворотний бік, тобто з лицьового на виворіт. Тільки необхідно буде врахувати той момент, щоб край, який до перемотування був всередині так і залишався там же, тільки з зворотного боку. У такому положенні рулон повинен полежати близько 3-4 годин.

Коли потрібно відразу ж розстелити лінолеум на поверхню підлоги, то єдиний варіант для розпрямлення це розгладження. Для цього міцно закріпити лінолеум з одного краю, а з іншого покладіть довгу дошку з вантажем. Потім покличте помічників і починайте зрушувати дошку з вантажем до протилежній стороні кімнати. Коли лінолеум дістане до стіни, то, не прибираючи вантаж, потрібно буде закріпити його з іншого боку. Потім точно також потрібно буде зафіксувати будматеріал з перпендикулярної боку. Тільки натягувати зі всіх сторін потрібно якомога сильніше, щоб вийшла ідеально рівна і гладка поверхня підлоги.