Металочерепиця та її види На вітчизняному ринку найбільш затребуваним і популярним матеріалом сьогодні прийнято вважати такі покрівельні матеріали, металочерепиця. Цей матеріал з'явився відносно недавно.

Такий матеріал, як techroof.ru вже давно завоювала будівельний ринок. Важлива перевага цього матеріалу вважається її висока міцність. Металочерепиця завдяки своїм характеристикам, з легкістю завоювала своє місце на ринку покрівельних матеріалів.

Привабливий даний матеріал і довговічністю, володіє високою стійкістю до корозії і ультрафіолету. На ринку найбільшим попитом користується металева черепиця, яка покрита поліестером. Має даний вид у складі поліефірні фарби.

Металочерепиця та її види
Таке покриття має безліч переваг, наприклад, як високі показники стійкості, низька ціна і захист від ультрафіолету.

Покриття з поліестеру саме по собі відносно тонке, тому ці покриття мають слабкий захист від механічних пошкоджень. Це покриття ідеально справляється з холодом і спекою.

Також використовується з допомогою сучасної технології матові покриття поліестер. Матове покриття зберігає всі характеристики покриття, роблячи її при цьому значно привабливіше.

Покривають черепицю ще й пуралом. Використовують дане покриття в місцях з великими перепадами температур. Дане покриття виготовляють з поліуретану, де в склад додають поліаміди.

Застосовуються в якості покриття також і пластизол, який за всіма характеристиками володіє високими показниками.