Настінні і підлогові покриття з пробки компанії Wicanders Компанія Wicanders вважається одним з провідних світових виробників настінних і підлогових покриттів з натуральної пробки. Продукція фірми в першу чергу відрізняється екологічною безпекою.

Крім цього, пробкові покриття володіють величезною кількістю позитивних експлуатаційних характеристик. Тому продукція Wicanders користується високим попитом по всьому світу.

Чому компанія Wicanders виробляє покриття з пробки?

Настінні і підлогові покриття Wicanders виготовляються з дубової пробки. Ця порода дерева широко поширена в країнах Європи. Компанія спеціалізується на виробництві продукції з пробки з кількох важливих причин. По-перше, компанія Wicanders дбати про екологію – пробка є восполняемым ресурсом, і видобуток матеріалу не шкодить деревам. Адже пробка знімається кожні дев'ять років, і дерево продовжує рости далі.

По-друге, пробка вважається абсолютно безпечним матеріалом для здоров'я людей. Таким чином, виробник Wicanders пропонує користувачам продукт, який не буде шкодити здоров'ю дітей та дорослих. І нарешті, пробкові покриття володіють цілим рядом унікальних якостей – зберігають тепло і поглинають звук, знижують навантаження на опорно-рухову систему людини і відрізняються високою стійкістю.

У підсумку, компанія Wicanders пропонує користувачам натуральний продукт, який безпечний для людини та екології. Дана тенденція імпонує більшості клієнтів, які із задоволенням купують вироби з пробки. Так португальська компанія Wicanders стала світовим виробником, який сьогодні вважається одним з найбільших постачальників.

Основні переваги покриттів Wicanders

Продукція бренду Wicanders відрізняється від аналогічних різновидів покриттів для підлоги та стін. Якісні настінні і підлогові покриття з пробки володіють рядом вражаючих характеристик. Унікальна природна структура пробки забезпечує продукт безліччю позитивних властивостей. Для того, щоб більше дізнатися про даних якостях, слід ближче розглянути матеріал.

Переваги пробкових покриттів Wicanders:

Настінні і підлогові покриття з пробки компанії Wicanders
  • Поглинання звукових хвиль – пробка чудово заглушає шум завдяки повітрю, яке є в клітинках.

  • Теплоізоляція – матеріал відмінно зберігає тепло в будь-якому приміщень.

  • Безпека – натуральна пробка абсолютно безпечна для здоров'я людини (гіпоалергенність).

  • Високий показник изностойкости – пробкові покриття не поступаються в довговічності ламінату або паркету.

  • Доступна вартість – компанія Wicanders може запропонувати власну продукцію за найнижчою ціною без шкоди для якості.
  • Крім перерахованих якостей, пробкові покриття Wicanders легко укладаються і також просто демонтуються. Такий продукт практично не вимагає спеціального догляду і відрізняється невибагливістю. На тлі пробки ламінат і паркет вимагають ретельного догляду і вважаються більш примхливими в цьому плані. Втім, вибір завжди залишається за користувачем.

    Широкий каталог продукції Wicanders в інтернет-магазині «Наш паркет»

    Практично весь асортимент продукції Wicanders користувачі легко можуть знайти в інтернет-магазині «Наш паркет». У магазині представлені нові і популярні колекції, тематичні матеріали і різні лінії від компанії Wicanders – див. www.our-parquet.ru. Таким чином, користувачі можуть ознайомитися з товарами, вибрати потрібний варіант і оформити замовлення.