Ондулін для покрівлі Ондулін – це оригінальний покрівельний матеріал, створений з декількох компонентів, що містять: целюлозне волокно, дистильований бітум, мінеральні наповнювачі та термоотверждаемую смолу.

Він відрізняється міцністю, відносно малою вагою, високою стійкістю до вологи. Випускається у вигляді хвилеподібних листів, легко розрізається і монтується. Крім цього, можна відзначити його екологічну чистоту, довговічність і невисоку вартість.

Якщо вас влаштовує скрее roof-tops.ru також можете використовувати ондулін. Ондуліном можна покривати будь-які будівлі, але більше всього він підходить для господарських споруд: сараїв, дровяников або невеликих дачних будиночків. При монтажі даного покриття, слід дотримуватися ряду правил.

Ондулін для покрівлі
Дахи з ухилом менше 10 градусів, повинні мати суцільну обрешітку з дощок. Укладання листів виробляють внапуск, по вертикалі захоплюючи попередній лист на 30 см, а по горизонталі мінімум дві хвилі сусіднього листа. Якщо похил даху дорівнює 15 градусів, то монтаж дощок для обрешітки здійснюється з інтервалом 4,5 сантиметрів. При цьому, вертикальний накладання листів ондуліну скорочується до 20 см, а для горизонтального нахлеста, достатньо однієї хвилі.

Ухил даху перевищує 15 градусів, дозволяє робити крок обрешітки 6 см, вертикальний нахлест до 17 см, а горизонтальний – в одну хвилю.

Монтуючи решетування, важливо дотримуватися розмір кроку. Щоб не помилитися, необхідно використовувати дошку, ширина якої повинна відповідати розміру зазору між дошками обрешітки. Надлишки ондуліну потрібно обрізати ножівкою або ручним електроінструментом. Монтаж покрівлі з такого матеріалу потрібно здійснювати у теплу погоду при температурі до +30 градусів.

Перед установкою покрівлі, необхідно визначити сторону, з якої вітер дме частіше. Укладання листів виробляють відповідно напрямку вітру, при цьому парний ряд кладеться з центру аркуша. Закріплення листів проводять спеціальними цвяхами з капелюшками з поліпропілену. Крайні листи ондуліна повинні виступати за межі покрівлі, не більше ніж 70 мм. Місця стиків покрівлі із стіною, пічною трубою або вентиляційною шахтою, можна ізолювати спеціально створеної для цих цілей самоклеючою стрічкою.

У продажу часто зустрічається матеріал схожий на ондулін, але його експлуатаційні характеристики значно поступаються якісному матеріалу. Щоб не помилитися при покупці цього ондуліна, важливо звернути особливу увагу на внутрішню сторону листа. Її поверхня повинна мати рифлену сітку чорного кольору. Зовнішня сторона відрізняється шорсткою поверхнею зовні схожою на мішковину чи марлю. Висота кожної хвилі листа повинна дорівнювати 38 мм, а кількість 10 хвилях. Крайня хвиля кожного аркуша має надрукований код заводу-виробника. До покрівельного матеріалу додається сертифікат якості і вказаний гарантійний термін становить 15 років.