Бітумна черепиця - переваги Багато, облаштовуючи дах, замислюються, який з усіх доступних покрівельних матеріалів є кращим. Точно відповісти на питання не можна, адже кожен виріб відрізняється характерними перевагами і недоліками.

До того ж, орієнтуватися доводиться на власні переваги, фінансові можливості і характеристики, які вимагаються. У цій статті ми ознайомимося з бітумною черепицею, яка є надійним сучасним і красивим матеріалом. Виріб також називають м'якою покрівлею, гнучкою черепицею, покрівельною плиткою або гонтовим дахом. Купити м'яку черепицю Керабит в Мінську можна на сайті компанії «Сучасна покрівля».

Бітумна черепиця - переваги

Основна відмінна риса покриття з бітумної черепиці – багатошаровість. Основним матеріалом служить скловолокно, за рахунок якого виріб виходить міцним. За такі характеристики як еластичність і гнучкість відповідає бітумна просочення, яка також покращує показник стійкості до морозів, гідроізоляцію та загальну теплостійкість. В якості верхнього шару застосовується кольорова посипання, вироблена з мінеральних порід, завдяки якій запобігає негативний вплив атмосферних опадів і променів сонця. Покрівля може похвалитися своїм привабливим зовнішнім виглядом, до того ж, зараз доступні різноманітні кольори і відтінки. Крім цього, нижній шар матеріалу є самоклеючі.

Конструкція цього матеріалу монолітна, тому відрізняється герметичністю. Це, в першу чергу, обумовлюється самим властивістю черепиці – вона склеюється один з одним і з самою покрівлею.

Якщо порівнювати бітумну черепицю з іншими матеріалами для облаштування даху, то вона може похвалитися багатьма перевагами:

• низька маса – завдяки цій перевазі немає потреби посилювати кроквяну конструкцію;

• ідеальний матеріал, який дозволяє облаштовувати дах складної форми. При облаштуванні не потрібно розрізати матеріал, так як він лягає якісним шаром по всій покрівлі;

• даху, облицьовані гонтовим дахом, отримують низький показник теплопровідності, а це позитивно позначається на збереженні тепла у приміщенні. Таким чином додатково досягається економія коштів на опаленні;

• при взаємодії з бітумною черепицею, після процедури монтажу залишається мінімальна кількість відходів;

• відмінні звукоізоляційні характеристики. Таким чином, якщо йде дощ або град, всередині приміщення не буде чутно звуків;

• м'яка покрівля – довговічний матеріал. Його не псують лишайники, хімічні кислоти і корозія;

• покриття не піддається впливу вологи, до того ж, в процесі експлуатації не потрібно його фарбувати, так як даний вид черепиці стійкий до УФ-променів;

• витримує високу і низьку температуру, а також їх різкі коливання;

• завдяки щільному приляганню до поверхні, сильні пориви вітру не будуть деформувати покриття;

• низький вага дозволяє легко і просто транспортувати, завантажувати, завантажувати і встановлювати гнучку черепицю. Для цього завдання не потрібно буде задіяти спеціальне обладнання або інструменти.