Фарбування стін акриловими фарбами Незважаючи на достаток варіантів обробки стін, фарбування залишається одним з найбільш популярних варіантів. На сьогоднішній день стіни часто покриваються акриловими фарбами.

Складське приміщення кабінет керівника, хол готелю і кімната новонародженого – акрилові фарби підходять для будь-яких приміщень.

У акрилових фарб безліч переваг перед аналогічними матеріалами. Завдяки своїй унікальній структурі акрилові фарби легко наносяться, утворюючи тонкий рівномірний шар. Витрата фарби при цьому невелика, що дозволяє заощадити. Заощадити вийде не тільки на фарбі, але і на час ремонту, так як акрилові фарби дуже швидко сохне. Пройде зовсім небагато часу, і в нещодавно пофарбовану кімнату вже можна заносити меблі. При цьому в свежеокрашенном приміщенні ні в кого не разболітся голова: акрилові фарби не містять токсичних речовин і абсолютно безпечні для здоров'я.

Багато лакофарбові матеріали бояться води, тому їх не можна застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Акрилові фарби виготовляються на основі води, тому зовсім її не бояться. Їх можна мити без побоювання, підтримуючи забарвлене приміщення в ідеальній чистоті. З цієї особливості народжується ще одна перевага цього матеріалу: акрилові фарби не горючі, тому при пожежі пофарбовані ними стіни не будуть розповсюджувати вогонь.

Фарбування стін акриловими фарбами
Фарбування стін акриловими фарбами

Для фарби дуже важливі її естетичні особливості. Акрилові фарби відрізняються і тут: лягаючи рівним щільним шаром, вони створюють рівномірне бездоганне матове покриття. Що стосується кольору, то з цією фарбою не доведеться обмежуватися квітами, наявними в каталозі. Акрилова фарба спочатку має білий колір, який згодом коригується за допомогою колера. Кінцевий колір фарби ви створюєте самі. Такий варіант особливо зручний при створенні колірних переходів: додаючи трохи колера, ви поступово збільшуєте інтенсивність кольору, не залишаючи при цьому меж колірної гами.

Як ми вже й говорили, акрилові фарби можуть використовуватися в будь-яких приміщеннях. При цьому стиль приміщення ролі не грає. Пофарбовані стіни актуальні як в хай-теке, так і в класиці. У першому випадку краще вибирати кольори холодних відтінків, тоді як у другому більше підійдуть теплі. Акрилові фарби – це величезний простір для експериментів: навіть у випадку невдалого досвіду все легко можна виправити, просто зафарбувавши новим шаром.