Керамопласт замінить черепицю Черепичні дахи – це не тільки красиво, але і надійно, і на століття. Сучасні технологи придумали їй заміну – керамопласт. Він, звичайно, прослужить будинку не 200 років, але 50 років ви будете жити в будинку, який буде знаходитися під захистом красивою і надійної покрівлі.

Зовні, керамопласт схожий на черепицю. В глину додали сучасні синтетичні матеріали: полиафины, технологічні добавки і пігменти. Міцна черепиця тепер стала еластичною. Керамопласт може змінювати форму при певному нагріванні, що сприяє укладання покрівлі різної конфігурації. Прості двосхилі і плоскі дахи можна облицьовувати листовим керамопластом. Монтаж цього матеріалу не вимагає особливих навичок і прискорить вам монтаж покрівлі.

Керамопласт – це екологічний матеріал. Він складається з природного матеріалу, а хімічні добавки при термічній обробці втрачають речовини шкідливі для здоров'я людини. Ще один плюс керамопласта полягає в тому, що як і кераміка, він дуже міцний. Він стійко витримає всі природні катаклізми, навіть ураганні вітри, незважаючи на те, що матеріал не вважається важким. Його навантаження на квадратний метр становить 6кг. Правильно змонтована покрівля дуже стійка до механічних впливів. Вона не зламається, не прогнеться і піде тріщинами. Як і черепиця, керамопласт не боїться суворих морозів і жарких температур. Його можна застосовувати в будь-яких кліматичних умовах. Дах з керамопласта захистить ваш будинок від шуму та в свою чергу не випустить гучний звук з дому. Цей матеріал є гарним теплоізолятором. Товщина пластини в 4мм відповідає 1см дерев'яного настилу. Висока зносостійкість і великий термін експлуатації дозволяють керамопласту займати лідируючі позиції на ринку покрівельних матеріалів.

Цей матеріал подобається не тільки будівельникам, але й дизайнерам, тому що можна оформити будь-яке покрівельне покриття. Керамопласт добре ріжеться. Його можна пиляти, просвердлювати в ньому отвори, гнути. Так як цей матеріал легкий, то їм можна покривати дахи з будь-яким ухилом.

Керамопласт укладають або зигзагом, або в шаховому порядку. При «зигзагу» листи змішають на половину ширини листа. Якщо укладати керамопласт в «шаховому порядку», то ніякого зміщення робити не треба. Це стандартний вид укладання пластин. Листи укладаються внахлест. У місцях, де йде нахлест чотирьох аркушів, відбувається потовщення поверхні, тому листи треба підпиляти, приблизно на 45 градусів.

Якщо хочете черепицю, але більш легку і недорогу, то для вас підійде покрівельне покриття з керамопласта.