Що таке тепла штукатурка Популярність обробки основ за допомогою штукатурки загальновідома: це пояснюється як порівняльною дешевизною використовуваних матеріалів, так і хорошими експлуатаційними характеристиками отриманого покриття.

Однак, крім штукатурки, часто доводиться додатково облаштовувати шар утеплювача, що займає значний час. Щоб поєднати ці два процеси воєдино, була розроблена спеціальна тепла штукатурка, володіє і оздоблювальними, і утеплюючими характеристиками.

До складу теплої штукатурки входять три різновиди компонентів. В якості в'яжучого складу може виступати цементний, гіпсовий або вапняний розчин. Нерідко також застосовується їх комбінація. В залежності від типу в'яжучого компонента, визначається і сфера використання штукатурки. Гіпсові або вапняні розчини застосовуються всередині приміщень, а ось цементний має універсальну функцію.

В якості наповнювача застосовуються утеплюючі матеріали. Це можуть бути полістирольні гранули, подрібнений перліт, спінена різновид скла, дрібні тирсу. До всього вищепереліченого додають також полімери, щоб поліпшити експлуатаційні характеристики теплої штукатурки. Це можуть бути різні антисептичні речовини, а також компоненти, що збільшують пластичність.

Подрібнена деревина відрізняється своєю дешевизною, однак застосовується досить рідко, з причини своєї малої ефективності. Однак при самостійному приготуванні теплої штукатурки варіант дуже зручний. Застосування пінополістиролу в якості теплою добавки обмежено його горючість. Куди більш прийнятним варіантом є використання перліту, що виготовляється з вулканічного скла. При нагріванні понад +100 градусів відбувається його спучування і утворення великої кількості невеликих повітряних бульбашок. Це оснащує матеріал властивостями утеплювача і звукоізолятора. Однак перліт досить добре вбирає вологу, тому такий штукатурний шар потребує забезпечення додаткового захисту вологостійким матеріалом.

Що таке тепла штукатурка

Штукатурка з вермікулітом володіє стійкістю до значних температурних коливань, однак, подібно перлітової, також має потребу в устаткуванні додаткової вологозахисту. У цьому відношенні найбільш зручним варіантом є використання в якості утеплювальній добавки піноскла. Цей матеріал має вигляд дрібних скляних кульок, які відрізняються як водонепроникністю, так і негорючістю. Також така штукатурка не буде володіти ефектом усадки, що є дуже зручним якістю під час її нанесення.